Rodič si dal tetovanie podľa znamienka dieťaťa. Keď dieťa vyrastie, nebude to považovať za niečo škaredé za "vadu", ale za niečo, čo majú spoločné len oni, znak rodiny a silnej väzby.

 

 

Basma Hameed je zdravotná kozmetická klinika, zamerané na tetovania. Basma bola dvojročné dievčatko a v Iraku utrpela popáleniny na ľavej časti tváre. 100 operácií nepomohlo k tomu aby začervenanie odstránili. Basma si vytetovala trvalé obočie a vtedy si uvedomila, že by mohla tvár potetovať farbou, zodpovedajúcou  farby tkanív kože. Začala chodiť do estetickej školy a pracovať na sebe a to s veľkým úspechom ako môžete sami vidieť na fotografii. V súčasnej dobe pomáha na klinike ľuďom s rovnakým osudom, ľuďom s rakovinou prsníka alebo mnohým ďaľším s jazvami, ktoré chcú zakryť.

 

 

Young Gabe sa rozhodol pre svoje prvé tetovanie. Hroch s rybníkom, ktorému tieň robia palmy. 

 

 

Sheri sa podelila so svojou "podprsenkou". Dva týždne potom, ako jej tetovanie na klinike dokončili sa jej rakovina vrátila. Vyzvala  ženy s podobným osudom aby zverejňovali svoje fotografie a dali sa do povedomia. 

 

 

Rodičia dievčaťa si dali tetovanie podľa jej červených materských znamienok, aby ukázali dcére, že to nie je nič trápne za čo by sa mala hanbiť. 

 

 

Anthony, 3 stupeň popálenia. Odstrániť túto jazvu mu pomohli úžasní tatéri Jon Clue a Guy Aitchison.

 

 

Mr. Potato / znamienko?

 

 

Ďalšia úžasná práca. Tentoraz od Tattoo Zone.

 

 

Aj zadok chce mať človek dokonalý. :-)

 

 

Aký lepší spôsob poznáme, ako premeniť znamienko na obľúbenú kapelu? Tu je Neutral Milk Hotel (americká roková skupina).

 

 

Zdroj: oddee