Po Faydeem, ktorý má vzrastajúcu popularitu v Európe, sa medzi hudobné špičky môže dostať ďalší spevák s libanonským pôvodom – Mika.
Pilotný singel Talk About You, ktorý Mika predstavil nedávno, sa bude nachádzať na jeho ďalšom albume No Place In Heaven. Štvrtá štúdiovka bude obsahovať 11 skladieb. Popový spevák si na pomoc prizval úznávaného producenta Gregga Wellsa, ktorý spolupracoval s Katy Perry, Pharrellom Williamsom alebo Adele. Mika má úžasný talent na komponovanie piesní a jeho dych berúci vokál prebúdza spomienky na klasický pop 70tych rokov.
Fanúšikovia, ktorý si No Place In Heaven objednajú cez iTunes, bude čakať aj Mikovo prekvapenie v podobe piesne Last Party, ktorá vzdáva hold Freddiemu Mercurymu. Môžete si ju teraz vypočuť.

Mika rozhodne nezaháľa! Posledné dva roky trávil čas skladaním piesní na nový materiál, vystupoval v Európe a objavil sa ako porotca v niekoľkých speváckych súťažiach.
31- ročný umelec vydal debut v roku 2007 pod názvom Life in Cartoon Motion, z ktorého sa predalo viac ako 5 miliónov kópii. Vďaka nemu vyhral Brit Awards a nomináciu na Grammy. Nasledoval The Boy Who Knew Too Much (2009) a The Origin of Love (2012).

zdroj: music-news wikipedia virginradio josepvinaixa