Nový album má niesť názov Honeymoon a speváčka má zatiaľ napísaných 9 piesní, pre uzatvorenie celku ich chýba ešte zopár. Medzi nimi by sa mal nachádzať aj cover od Niny Simone Don´t Let Me Be Misunderstood. Del Rey už raz spravila cover od spomínanej interpretky, keď si vzala na mušku The Other Woman na albume Ultraviolence (2014). Podľa speváčkiných slov bude nahrávka Honeymoon odlišná od posledného albumu Ultraviolence a bude podobná jej prvým dvom albumom. S Honeymoon jej má pomáhať aj významný producent Mark Ronson, ktorý dostal na výslnie Adel či Lilly Allen.

Lana Del Rey vyráža na turné v máji a bude brázdiť Ameriku až do polovice júna. Prvých osem koncertov ju bude sprevádzať aj kontroverzná gitaristka a speváčka Courtney Love, ktorá bude predstavovať svoj nový sólo materiál Died Blonde.

Elizabeth Woolridge Grant je známa pod svojim pseudonymom Lana Del Rey, pričom v minulosti vystupovala pod menom Lizzy Grant. 29- ročná interpretka začala skladať piesne od svojich 18tich rokov. Svoj debut Lana Del Ray vydala v roku 2010. Nasledovali ďalšie štúdiovky Born to Die (2012) a Ultraviolence (2014).
Speváčka nahrala aj dve skladby pre soundtrack k filmu Big Eyes od Toma Burtona, ktorý mal premiéru na plátnach našich kín vo februári.

zdroj:perezhilton wikipedia