1. Calvin Harris

Muž zodpovedný za tvoj obľúbený letný "jam" ;). Tento kus je v poslednej dobe veľmi úzko spojovaný so speváčkou Taylor Swift a tiež je modelom značky Armani.

 

2. Zedd

Mnoho ľudí po svete už tancovalo na jeho hit "Clarity" či počulo o jeho novom počine "I Want You to Know" so Selenou Gomez. Ale vedeli ste, že tento hudobník je taký rozkošný?

 

3. Martin Garrix

Holandský čertovsky roztomilý DJ a producent, ktorý má ešte len 18 rokov, ale 10 miliónov fanúšikov na facebooku. Môžte poznať od neho hity ako napríklas "Animals" či čerstvo vydaný nový singel s Usherom "Don´t look down".

 

4. Diplo

Pravdepodobne už vieš, že Diplo je fešáčisko. Avšak povesť tak trochu kreténa.

 

5. R3hab

 K tomuto jednoducho niet čo dodať. CHLAP.

 

6. Avicii

V súčasnosti jedno z najzvučnejších mien v oblasti tanečnej disko hudby. Určite ste už aj Vy nejden krát tancovali na jeden z jeho hitov, či ich aspoň minimálne počuli. Dá sa povedať, že Avicii je tak "smiešne roztomilý" :).

 

7. Kaskade

Ďalšie meno, ktoré pravdepodobne tiež poznáte je Kaskade, ktorý je uvádzaný ako jeden z najlepšie platených DJov na svete. Hudobník, bohatý.. a okrem toho si aj buduje modelingovú kariéru. Ideálny pre ženy, ktoré majú rady takýchto uhladených týpkov a ochotne mu ponúknu svoju pravú lásku (k peniazom) :).

 

8. Afrojack

Ďalší z popredných svetových DJ. Vedeli ste, že spolupracuje aj s Paris Hilton?

 

9. A - Trak

Posledný DJ na tomto zozname, ktorý tak isto oplýva okrem hudby aj modelingovými schopnosťami, ktoré tento mesiac využil na stránkach časopisu Interview Magazine. Má svoju vlastnú vydavateľskú značku s názvom Fool´s Gold a je majster sveta v DJ - ingu.

 

 

Zdroje: buzzfeed, wikipedia