Rakbyho môžeme najnovšie vidieť ako sa vykrúca na tanečnom parkete v relácii Tanec snov. Hlavnou métou je však pre neho reperská dráha. Svetlo sveta uzrela chytľavá skladba Chrám, kde spieva aj Samo Tomeček. Herečka Romana Ondrejkovičová sa verne vžila do postavy sklamanej partnerky a nehanbila sa vyzliecť ani do sexi čipkovanej spodnej bielizne. V súčasnosti nám je známa z účinkovania v seriáli Deň a noc.
Hlavná myšlienka skladby sa točí okolo toho, že si veľa krát vo vzťahu nevážime to, čo máme a aj keď si priznáme chybu, môže byť neskoro na nápravu.
Hudbu zložil Samo Tomeček s Martinom Šrámekom. Potenciálnu hitovku so sľubným vizuálnym spracovaním si určite nenechajte ujsť!

28-ročný Samo Tomeček je nám známy aj zo série speváckej súťaže Slovensko hľadá SuperStar v roku 2004. Tam sa umiestnil na piatom mieste, hoci porota vyjadrila názor, že mal skončiť minimálne v finálovej trojke. Na konte má albumy Mladý a drzý (2005) a Ako v nirváne (2009).

Ramón Beňo je nám známy pod pseudonymom Rakby. Narodil sa pred 26 rokmi v Nitre. V roku 2011 vydal spolu s raperom Bacilom album Abnormal. Začiatkom roka 2013 vyšla skladba L.A.S.K.A, kde účinkoval so speváčkou Dominikou Mirgovou. Jeho sólový debut vyšiel v roku 2013 pod názvom Fresh.

zdroj: wikipedia http://www.vipstory.sk/98-s-kym-sa-dal-raper-dokopy-tomu-neuverite.html https://www.facebook.com/RAKBYOFFICIAL http://www.zenskyweb.sk/raper-rakby-bol-online