Nový materiál nahral miláčik tínedžerov už skôr, ale rozhodol sa ho nahrať odznova. Dôvod prepracovania skladieb vysvetlil: „ Nastala zmena a moje smerovanie v živote sa ubralo inou cestou. Keď som nahrával materiál predtým, prežíval som ťažké obdobie, ktoré sa odzrkadlilo na mojej tvorbe. Chcel som sa s fanúšikmi podeliť o svoj príbeh, ale zároveň som im chcel dať nádej. Chcem im ukázať, že v temnote vždy vychádza aj slnko.“ Spevák priznáva, že jeho hudba bude znieť dospelejšie a trochu inak, než sú jeho fanúšikovia zvyknutí.
Justin Bieber sa v poslednom čase utiahol do úzadia, ale je najvyšší čas, aby nezabudol na svojich priaznivcov, ktorých počet na sociálnej sieti tvorí viac ako 60 miliónov. Vrátane nového materiálu sľubuje poslucháčom aj turné, ktoré má prebiehať v druhej polovici tohto roka.

Justin Drew Bieber má 21 rokov. Je kanadský spevák a skladateľ. Biberov manžér Scooter Braun ho objavil prostredníctvom youtube videí v roku 2007. Brauna Bieber zaujal a tak kontaktoval jeho matku Pattie. Následne manažér sprostredkoval stretnutie Justina s Usherom v Atlante. Tínedžerský idol podpísal zmluvu s vydavateľstvom RBMG a následne s Island Records spísal kontrakt odporučený hudobným producentom L.A. Reidom.
Debut My World 2.0 vyšiel v roku 2010, nasledoval album Under the Mistletoe (2011) a Believe (2012).

zdroj: http://en.wikipedia.org/wiki/Justin_Bieber http://www.highsnobiety.com/2015/03/31/kanye-west-rick-rubin-justin-bieber-new-album/ http://www.nydailynews.com/entertainment/music/justin-bieber-confirms-new-album-tour-2015-article-1.2072025 http://fdrmx.com/justin-bieber-expected-release-album-2015/