V novembri som mala tú možnosť sa pomocou Partymenu dostať na koncert Demi Lovato v Paríži a taktiež ju osobne stretnúť. 

Všetko prebiehalo 21.11.2014. Do Paríža sme prileteli už deň vopred, pretože nám nikto nedal vedieť kedy sa stretnutie bude konať. Vstupenky na koncert sme si mali vyzdvihnúť pred stretnutím. Stihlli sme veľa pochodiť. Boli sme na vianočných trhoch a tiež v Notre Dame. Keď už sa blížila hodina stretnutia tak sme museli utekať na hotel aby sme všetko pekne stíhali. Stretnutie sa malo konať o 15-tej. Všetko sa konalo v hale Bercy. Hala bola blízko od nášho hotela, no i napriek tomu sme ju dlho hľadali. Bola medzi mnohými ďalšími budovami. 

Boli sme tam veľká skupinka, no len ja som mala kúpené stretnutie s Demi. Všetci ma museli čakať pred vstupom do haly a ja som išla dnu. Boli tam také milé tety, ktoré dávali na ruky náramky s číslom a nápisom "VIP". Keď dali náramok tak hneď následne sa dostávali darčeky. Dostávali sme tričko, tašku, plagát a kartičku na krk. Chcela som si dať podpísať Deminu knihu, no nechceli mi ju dovoliť vziať. Bolo to nepochopiteľné, no musela som ju nechať vonku. Demi meškala 3 hodiny. Bolo to veľmi zlé, pretože sa nám skracoval čas s ňou. Nakoniec prišla o 16-tej a keďže som tam bola medzi prvými tak som hneď šla. Dokopy malo kúpené stretnutie 111 ľudí. Bundy a všetky veci sme si nechávali na stolíku, ktorý strážili. Púšťali nás tam po troch. Keď som si veci odložila tak som išla za taký čierny záves. Dievča, ktoré vychádzalo z miesta za závesom veľmi plakalo. Celý čas som sa snažila byť kľudná, no keď som ju videla plakať vtedy som si uvedomila, že za 5 sekúnd sa stretnem s Demi a budem ju držať. Potom ma zavolali. Bola som úplne v šoku. Celá som sa triasla a ani som si Demi poriadne neobzrela. Spýtala sa ma ako sa mám, no ja som nevládzala odpovedať. Ledva som sa usmiala, pretože som poriadne nedokázala nič  vnímať. Išlo to doslova ako na bežiacom páse. Fotograf nás odfotil a hneď som musela odísť. Náramok mi odstrihli hneď ako som si išla po bundu. Ako som vychádzala z budovy a sledovala ostatných ako nadšene čakajú na Demi v tom momente som začala plakať. Bolo to niečo neuveriteľné. Toľko ľudí sa stretlo aby na 5 sekúnd držalo Demi. Bolo to krásne, no keby bolo na mne nechala by som stretnutie aspoň 3 minútové. Celé toto stretnutie organizovala spoločnosť "Adventures in Wonderland."

Koncert začínal približne 2 hodiny po stretnutí. Demi bola ako predskokan na turné Enriqueho Iglesiasa - Sex and love tour. I keď bola ako predskokan tak spievala dlho. Odspievala si piesne: "Really don't care, Fire Starter, The Middle, Heart Attack, My love is like a star, Nightingale, Let it go, Skyscraper, Give your heart a break, Neon Lights." Dokopy zaspievala 10 piesni a bola na pódiu približne 35 minút. Myslím si, že je to na predskokana veľmi dobré. Počas koncertu Enriqueho som Demi videla sedieť na sedadle úplne vysoko kde už ľudia neboli. Aj po odspievaní bola stále s nami. 

 

Tento výlet v Paríži bol výborný zážitok.  Koncert bol skvelý a ďakujem zaň veľmi pekne Partymenu.