MICKEY ROURKE

Kedysi príťažlivý a atraktívny Mickey v súčasnosti ani nespoznávame. Hviezda podstúpila množstvo plastických operácii, ktoré rozhodne nedopadli podľa očakávaní.

MELANIE GRIFFITH

Túžba vyzerať aj vo vyššom veku stále atraktívne sa nepodarila ani Melanie Griffithovej. Posadnutosť plastikami a botoxové injekcie s faceliftingom spôsobili zásadnú zmenu v jej zvoňajšku, ale skôr k horšiemu.

 JENNIFER GREY

Hviezda z kultového filmu Hriešny tanec z roku 1988 sa rozhodla po úspechu filmu ísť pod nôž a zmeniť si tvar nosa. Napriek tomu, že nevyzerá v súčasnosti až tak zle, máme pocit, že sa pozeráme na fotografie dvoch odlišných žien.

CARROT TOP (SCOTT THOMPSON)

Ryšavý komik má za sebou botoxové injekcie a úpravu obočia. Zlé jazyky tvrdia, že sa jeho výzor zmenil na odstrašujúci.


TORI SPELLING

Niekdajšia hviezda seriálu Beverly Hills 92010 si od dvadsiatich rokov prešla niekoľkými vylepšovaniami jej poprsia, čo malo za následok nepekne tvarovaný dekolt, kde sa na niektorých miestach tvorili priehlbiny. Neprajníci jej vyčítajú aj nepeknú tvár, ktorá má za sebou tiež niekoľko vylepšení.

 

LATOYA JACKSON

Sestre Michaela Jacksona nie je tiež cudzia skrášľujúca medicína. Dala si upraviť nos podobne ako jej brat, čo nebol správny krok.

DONATELLA VERSACE

Táto žena ma za sebou množstvo plastických procedúr, avšak najviac si to odskákali jej pery, ktoré sú tri krát zväčšené oproti pôvodnej veľkosti. Úpravou prešiel aj nos.

 

http://starfluff.com/20-plastic-surgery-nightmares/18/