One Direction je britsko - írska chlapčenská hudobná skupina, ktorú tvoria Harry Styles, Liam Payne, Niall Horan a Louis Tomlinson. Zayn Malik je odteraz už len ich bývalým členom. Táto skupina sa vyšvihla vďaka X - factoru, kde obsadili 3. miesto a následne podpísali nahrávaciu zmluvu so Sony Music. Nasledoval mega úspech a skupina si podmanila srdcia dievčat po celom svete.

Skupina One Direction, ktorá má svoje skalné fanúšičky po celom svete

 

Tínedžerky (a ešte aj tá mladšia sorta) ich niekedy až chorobne milujú, uctievajú a sú pre ne jednoducho ich maximálnymi idolmi. Vyjadrenie Zayna Malika, že opúšťa skupinu, pretože chce žiť normálny život 22 - ročného chalana bez všetkého toho stresu a s nejakým súkromím, vyvolalo naozaj šialené reakcie. 

Zayn Malik, ktorý sa nečakane počas turné rozhodol opustiť skupinu.

 

Áno, fanúšičky sa naozaj natáčajú, ako plačú a prosia ho, aby sa vrátil späť do kapely:

 

 

Režú si kvôli tomu ruky!

 

 

A robia pre bývalého člena kapely oltáriky, ako keby zomrel a nie len opustil skupinu...

 

 

Okrem toho internet a hlavne Instagram zaplavili fotky ako fanynky strhávajú zo steny plagáty a šklbú ich, mnoho srdcervúcich koláží obrázkov, básničiek a prosieb aby spevák z kapely neodchádzal. Mať svojich idelov je pekné, ale čo je už moc, to je moc. Rezať si ruky a stavať oltáre... no neviem či by bol z toho vás spevácky idol nadšený ;).

Ja mu naopak fandím v tom, že chce viesť normálny život a držím palce, aby sa mu to podarilo.

 

 

Zdroje: wikipedia, instagram