FKA twigs vydáva novú štúdiovku pod názvom EP3, ktorá uzrie svetlo sveta tento rok. Singel Glass & Patron je prvý videoklip, ktorý sa bude nachádzať na novom materiáli. Vizuálne spracovanie si speváčka sama režírovala a už teraz sa môže pýšiť označením ako jeden z najlepších tohoročných videoklipov.
Vrátane spevu a komponovaniu hudby sa venuje 27- ročná Angličanka aj tancu. Jej pohybové kreácie nechýbajú ani v najnovšom videoklipe, kde nechýba bizarnosť, na ktorú sme u tejto interpretky zvyknutí. FKA twigs je osamotená v aute v zákutiach temného lesa. Po tom, ako porodí, sa z jej lona farebné stuhy pretransformujú na tanečníkov. Nebude prekvapením, že na choreografii sa podieľala samotná speváčka.
YouTube Music Awards sa po ročnej pauze znova vracia. Obľúbený videoportál vytvoril zoznam videopremiér najsľubnejších hudobníkov tohto roka. Samozrejme, nechýba medzi nimi ani FKA twigs so skladbou Glass & Patron.

Tahliah Debrett Barnett je známa pod umeleckým menom FKA twigs. 27- ročná Angličanka vstúpila do hudobného biznisu nahrávkami EP1 (2012) a EP2 (2013). Jej debutový album LP1 vyšiel v roku 2014 a dosiahol 16. pozíciu v UK Albums Chart a U.S. Billboard 200 sa umiestnil na 30. priečke.

zdroj: http://www.stereogum.com/1789101/fka-twigs-glass-patron-video/video/ http://www.dazeddigital.com/music/article/24195/1/fka-twigs-releases-video-for-new-track-glass-patron