Tomáš Klus s Cílovou skupinou má v rámci svojho turné Proměnamě naplánované vystúpenia najmä po svojej rodnej republike. 23. apríla vystúpi v športovej hale Pasienky v Bratislave. Je to zatiaľ jediný koncert naplánovaný pre Slovákov. Klus s Cílovou skupinou predvedú dlhšie vystúpenie, na ktorom nebudú chýbať nové piesne, ani staršie hitovky. Tešiť sa môžete na strhujúcu šou nielen vďaka hudbe, ale aj svetelným efektom, či videoprojekcii.

Český hudobník chystá nový album. Väčšinu materiálu zložil na trojmesačnej dovolenke v Dominikánskej republike, ktorú strávil so svojou rodinou. Nosnými myšlienkami ďalšej štúdiovky bude protivojnové posolstvo. Klus podotýka, že situácia je veľmi napätá a môže dosiahnuť fatálne rozmery. História sa opakuje a ľudia akoby zabudli na to, že to nie je až tak dávno, čo ľudstvo prežilo hrôzy svetových vojen.

Tomáš Klus nie je len úspešný muzikant, ale aj športovec. V roku 2002 získal zlatú medailu za päťboj. V súčasnosti sa športu nevenuje, ale na pohyb úplne nezanevrel.
Na konte má albumy Cesta do záhu(d)by (2008), soundtrack k filmu Anglické jahody (2008), Hlavní uzávěr splínu (2009), Racek (2011) a Proměnamě (2014).

zdroj: http://www.tomasklus.cz/koncerty/ http://cs.wikipedia.org/wiki/Tom%C3%A1%C5%A1_Klus