Skvelý line up dnes večer roztancuje aj to najväčšie drevo! Dlhoočakávaná Party konečne prichádza už dnes večer v Cinema Movies Clube v Trenčíne!

TY ešte nemáš lístok?! O 21:00 Ťa čakáme! Nemeškaj, aby sa Ti nestalo, že sa Ti neujde lístok a nedostaneš sa dovnútra!

Celý večer na Teba čaká kopec súťaží o skvelé ceny! Aby si sa nehanbil (tancovať alebo súťažiť), pomôžu Ti akciové drinky! 

NA ZÁVER MÁME MEGA PREKVAPENIE! – hlavná cena večera je letná dovolenka! Jedného z návštevníkov pošleme na dovolenku do TUNISU!!! 

Ešte váhaš či prísť? ;)

Ak áno, určite Ťa presvedčí, že mikrofóny bude hlavne slovom „žhaviť“ obľúbená trojica z rannej show ZOO Europy 2, a to Dominika Dadíková, Vlado Varecha a Matúš Krnčok!

KTO rozpáli reproduktory?

Sasha Lopez - DJ, ktorý k nám príde až z Rumunska Vás zabaví svojími tanečnými hitmi, ktoré v poslednom roku valcujú svetové rádiá! Na pomoc mu prídu aj Ale Blake a Broono, s ktorými spolupracuje. Spoločnými silami vypustili do sveta napríklad song "Kiss you".

DJ Fresh Clubber and Bello pre Vás taktiež niesú nič nové, mali ste možnosť vychutnať si ich na našom krste, kde Vás roztancovali tak ako ešte nikto predtým!

Dean Oram - možno ho nazvať "elektronickým perkusionistom", ktorý každý skvelý hit doplní živou vložkou v podobe latinských rytmov na bongách! 

 

ČAKÁME ŤA! NEZMEŠKAJ TO! ZAŽIJEŠ NAJLEPŠIU PARTY SVOJHO ŽIVOTA!