Zatiaľ bezmenný dokument bude režírovať Peter Berg, ktorý s exotickou umelkyňou spolupracoval aj na filme Bojová loď (2012). Nosnou myšlienkou snímky bude zásadná premena o neznámom dievčati, ktoré sa stalo celosvetovou ikonou. Film bude čerpať inšpiráciu z dokumentu Neobzeraj sa (1967) o Bobovi Dylanovi.

Niekedy motyka vystrelí a platí to aj o Rihanne, vlastným menom Robyn Rihanna Fenty. V šestnástich rokoch odišla z rodného Barbadosu do Ameriky, aby sny o hviezdnej kariére premenila na skutočnosť. Podarilo sa. Stretla sa s hudobným producentom Evanom Rogersom a šťastena sa na ňu usmiala so širokým úsmevom. Nahrala s ním svoje prvé demo nahrávky. Tie oslovili štúdio Def Jam Recording. S debutom Music of the Sun (2005) a následnou nahrávkou Girl Like Me (2006) sa dostala do top desiatky US Billboard 200. Tretí počin Good Girl Gone Bad (2007) jej priniesol medzinárodný úspech. Z neho pochádza aj jeden z jej najúspešnejších singlov Umbrella. Nasledovali ďalšie albumy Rated R (2009), Loud (2010), Talk That Talk (2011) a Unapologetic (2012). Rihanna nie je len speváčkou na svetovej úrovni, ale aj módnou návrhárkou a herečkou. Je držiteľkou viacerých prestížnych ocenení.

zdroj: http://www.musictimes.com/articles/31280/20150311/rihanna-documentary-battleship-directior-peter-berg.htm http://en.wikipedia.org/wiki/Rihanna