Kristína Svarinská momentálne účinkuje v seriáli Chlapi neplačú. Tam s kolegyňou Annou Sakmárovou a hercom Braňom Deákom prežívajú ľúbostný trojuholník. Napriek tomu, že hereckí kolegovia prežívajú na pľaci napäté situácie, v reálnom živote spolu vychádzajú dobre. V súkromnom živote sa Svarinská s neverou nestretla , preto sa nevie vyjadriť, ako by danú situáciu riešila.

Pre jej jemné črty tváre a nevinný vzhľad ju poznáme v rámci filmov, či seriálov len v úlohách kladných a naivných hrdiniek. Herečka sa nechala počuť, že by si už rada konečne zahrala aj zápornú postavu. Uvítala by, keby sa v našej krajine nakrúcalo viacej filmov.
Svarinská momentálne študuje piaty ročník VŠMU. Je vôbec potrebné pre ňu štúdium herectva, keď má množstvo hereckých skúseností? Má len 25 rokov a už počas dospievania debutovala vo filme Dážď padá na naše duše. Odvtedy účinkovala aj v ďalších snímkach ako napríklad: Neverné hry, Znamení koně, či Lóve. Naša krajina vyprodukovala viacero seriálov, v ktorých Svarinská nemohla chýbať. Určite si ju pamätáte ako Niku z Paneláku alebo Mirku z Keby bolo keby. Herečka dodáva, že štúdium herectva kladne prispieva k rozvoju jej ďalších skúseností. Ktovie, možno sa nám rodí ďalšia významná slovenská hviezda z hereckej brandže.

zdroj foto: http://www.famouswiki.com/people/62781/kristina-svarinska.html http://www.moviepalace.eu/sk/herec/kristina-svarinska/