Jennifer Lawrence má odpor k internetu, odkedy naň unikli jej súkromné fotografie z mobilného telefónu. Lawrence videl celý svet ako sa natriasa bez podprsenky na videu. Ako je to možné? Podľa všetkého existuje skupina ľudí, ktorí  vedia hacknúť mobil a získať z neho zaujímavý obsah. Členovia skupiny si ho vzájomne vymieňajú, až kým jeden z nich nevydrží a o nelegálne získaný úlovok sa podelí s celým svetom .


Medzi známe osobnosti, ktoré nevlastnia mobilný telefón, patria: Johnny Depp alebo Elton John. Podľa všetkého nechcú byť ľahko zastihnuteľný. Mobil vlastnia len ich asistenti, ktorí vybavujú ich telefonáty.


Filmoví krásavci Tom CruiseGeorge Clooney nemajú vzťah k internetu. Špekuluje sa o tom, že niektoré celebrity neznášajú tento výdobytok modernej doby, pretože sa na ňom často a bez príkras rozoberá ich súkromie.


A na záver niečo, čo síce nesúvisí s modernými technológiami, ale je to módny trend. Napriek tomu, že je in mať bronzové telo, niektoré populárne ženy nekráčajú s dobou a vyhýbajú sa slneniu. Alabastrovou pokožkou sa hrdí Nicole Kidman, Cate Blanchett, či Julianne Moore. Dôvodom môže byť aj to, že koža pod vplyvom slnečného žiarenia rýchlejšie starne a tieto dámy už majú pokročilý vek. Stále však vyzerajú skvele.

zdroj foto: http://en.wikipedia.org http://www.flickeringmyth.com/2014/12/jennifer-lawrence-also-met-paul-feig-ghostbusters-reboot.html