Vo filme si zahrali české hviezdy kultovej zábavnej relácie Partička – Richard Genzer, Michal Suchánek a Ondřej Sokol. Pred kameru sa postavila aj modelka Simona Krainová, ktorá sa na pľaci stretla aj s Lukášom Vaculíkom. Obaja sa naposledy videli pri natáčaní filmu Kamarát do deště. Keďže v deji filmu sa vraciame aj do školských čias postáv, tvorcovia museli hľadať mladšie a verné kópie českých hviezd. Simonu Krainovú v mladom vydaní zahrala modelka Linda Bartošová, ktorá akoby jej z oka vypadla. Krainová povečerala aj s herečkou Salmou Hayek a stretla sa s americkým ministrom zahraničných vecí Johnom Kerrym.
Londýnska premiéra sa konala pred pár dňami vo West Ende. Producent Rudolf Biermann zavolal hollywoodskeho herca, komika a konzumenta marihuany Woodyho Harrelsona, ktorý si Vybíjanú vychutnával z prvej rady a pri tom popíjal pivo. Jedinou jeho požiadavkou bolo zabezpečenie súkromia a diskrétnosti. Harrelson to mal na premiéru len na skok, pretože v Londýne dokončil natáčanie pokračovania úspešného filmu Now You See Me 2.
Vybíjaná bola natočená podľa literárnej predlohy Michala Viewegha. Režisérom sa stal Petr Nikolaev, ktorý má na konte známe filmy ako Báječná léta pod psa a Lidice.
V našej krajine bude mať táto snímka premiéru 12. marca.


zdroj: http://www.csfd.cz/film/384005-vybijena/videa/ http://kultura.eurozpravy.cz/film-a-tv/112650-porod-v-rezii-richarda-genzera-mrknete-na-to/