Speváčka zatiaľ ohlásila 35 lokalít, kde bude vystupovať. „The Rebel Heart Tour“ bude prebiehať v Európe a v Severnej Amerike. Prvý koncert sa uskutoční až 29. augusta v Miami. Európska časť turné je ohlásená na 4. november. Madonna síce obíde našu republiku, ale u našich západných susedov ju budete mať možnosť vidieť 7. novembra v pražskej 02 aréne. Turné síce odštartuje až o pár mesiacov, ale o niekoľko dní si budete môcť objednať vstupenky! Samozrejme, prednosť majú členovia jej oficiálnych fanklubov.
Veľkolepá koncertná šnúra je akousi oslavou troch dekád po absolvovaní Virgin Tour v roku 1985. Koncertná šnúra sa začína po vydaní jej najnovšieho albumu. Pri nahrávaní jej pomáhal aj Simon Cowell a Ryan Tedder.
Médiá špekulujú, že speváčkino pošmyknutie na vystúpení udeľovania cien Brit Awards bolo súčasťou marketingového ťahu na jej turné. Nech je už ako chce, 56-ročná kráľovná popu má stále čo ponúknuť. Hravo valcuje svoje mladšie kolegyne nielen pre svoju hudbu, ale aj pre udržiavaný vzhľad.

zdroj: http://www.mirror.co.uk/3am/celebrity-news/madonna-set-world-tour-2015-4811721