Najbližšie a to už v tomto roku sa môžme tešiť na western od Oscarového režiséra Alejandra Gonzáleza Iñárritu - The Revenant. Leonardo DiCaprio si tu zahrá hlavnú rolu a okrem neho tu budeme môcť vidieť napríklad aj herca Toma Hardyho.

Film sa odohráva v 19. storočí, kde Leonardo DiCaprio (ako Hugh Glass) vyrazí na lov v snahe získať výhodne predajné kožušiny, kde ho ale napadne medveď a ťažko zraní. Ako zázrakom prežije, avšak kvôli zlému terénu nie je možné aby bol prevezený a ošetrený. Jeho kapitán sa ho bude snažiť dostať späť na nohy, po čase si však už len najmä dvoch mužov aby boli pri ňom kým neskoná. Tí ho ale okradnú, opustia a nechajú napospas. Hugh však prežije a vracia sa pomstiť mužom, ktorí ho zradili.

Film by sa mal natáčať do polovice roka 2015.

Okrem toho sa však Leo zhostí aj úlohy v ďalšom filme s názvom The Crowded Room. Bude to dráma, ktorá nám rozpovie príbeh schizofrenika Billyho Milligana, ktorý unesie a znásilní tri ženy. Nie je to však len taký obyčajný schizofrenik. V jeho hlave sa totiž strieda až 24 rôznych osobností. A ja sa stavím, že keď takéhoto psychopata bude hrať Leo, tak to bude jednoducho pecka.

 

Fotografia z natáčania westernu The Revenant. Leonardo DiCaprio a režisér Iñárritu.

Leo v pripravovanom westerne.

Leo a Tom Hardy

Leonardo DiCaprio a jeho nezabudnuteľný pohľad zo snímky The Great Gatsby

DiCaprio vo filme Divoký Django. Vedeli ste, že táto scéna, kde si do krvi rozrezal ruku bola improvizovaná?

 

 

 

Zdroje:http://www.comingsoon.net/movies/news/414725-leonardo-dicaprio-to-play-24-different-personalities-in-the-crowded-room, http://en.wikipedia.org/wiki/The_Revenant_%282015_film%29