asy, keď sa ruksaky nosili len do školy, na výlety a do prírody sú preč. Súčasne s príchodom blogerov na scénu prišli do módy aj ruksaky. Nemyslite si, že ide len o ich praktickosť. Ruksaky dobre vyzerajú na chrbáte a nájdete ich v rôznych dizajnoch.

Môže si ho dovoliť dospelá žena?

Áno, práve o tom tu hovoríme. Ruksaky ponúkajú takmer všetky módne reťazce, ktoré poznáme. Máte na výber z rôznych dizajnov, preto určite nájdete ten vhodný dámsky ruksak, ktorý bude dokonale ladiť k vášmu šatníku. Pokojne si zaobstarajte aj viac kúskov súčasne.

 

Túto sezónu odporúčame vystúpiť z komfortnej zóny a siahnúť práve po tých trendových. Módne sú tie kúsky, ktoré sp vyrobené z farebnej koženky a majú na sebe netradičné vzory, Napríklad zmrzlinky, kľúče, telefóny. Všetko, čo vám príde funny.

Ako ho nosiť

V uliciach môžete často vidieť kombináciu rovný strih nohavíc, voľné tričko, dlhý kabát a obuv bez opätku. K tomu samozrejme ruksak, ktorý k outfitu vôbec nemusí ladiť. Ženy si väčšinou k nemu obliekajú neutrálne farby - šedá, biela, čierna, bordová - a nechávajú vyniknúť práve ruksak.

 

Pokojne si ho však oblečte aj k sukni alebo šortkám. Dôležité je, aby celý outfit pôsobil tak trochu vtipne a mladistvo. Odporúčame ho nosiť na menej formálne stretnutia. Nebolo by asi vhodné obliecť sa takto do práce. Samozrejme, ak robíte v kreatívnej oblasti, pokojne si to môžete dovoliť.

Kam je vhodný

Ako sme už spomínali vyššie, tento kúsok je vhodný skôr na neformálne stretnutia, kde sa nevyžaduje seriózny vzhľad. K týmto príležitostiam patrí napríklad kávička s priateľkami, prechádzka, nákupy v nákupnom centre, možno dámska jazda v nočnom klube. Dávajte si vak pozor, aby vám ho tam nejaká nákupna maniačka neukradla. Tieto ruksaky sú naozaj veľmi chutné.