Drink s kamarátkami

Na večerný drink so svojimi kamarátkami toho naozaj veľa nepotrebujete. Stačia vám nejaké drobné, rúž a mobil. Na toto všetko vám bohato postačia crossbody kabelky. Svojou veľkosťou sú nielen praktické, ale aj štýlové. Keďže nejde o formálne stretnutie, pokojne si vezmite tú najuletenejšiu, ktorú vo svojom šatníku natrafíte. Móda sa každú sezónu mení, preto buďte kreatívna a kúpte si takú, ktorú by ste si za iných okolností nevybrali. Nevadí, že si ju vezmete so sebou len raz.

Rande s novým objavom

Crossbody kabelky sú na rande ako stvorené. Len si predstavte, váš objav vás chce prvýkrát vziať za ruku a vy v nej budete držať kabelku? Hneď je po romantike. Vhodným výberom je vkusná malá crossbody kabelka, ktorú si len prehodíte cez seba a nijako vás neobmedzuje. Môžete sa plne sústrediť na svoj nový objav a nebudete musieť riešiť kabelku.

Krátka prechádzka po meste

Máte chuť sa len tak prejsť. Preto zavoláte svojej najlepšej kamarátke, aby s vami absolvovala krátku prechádzku. Už sme spomínali, že crossbody kabelky sú veľmi praktické a minimalistické. Hoďte si do nej len mobil a kľúče a ste pripravená.

Kino

V kine nie je veľmi veľa miesta. Preto budete veľmi vďačná za mini veľkosť svojej značkovej kabelky, o ktorej počas sledovania filmu ani nebudete vedieť. Veľmi jednoducho z nej vyberiete telefón a nenápadne skontrolujete, či vás niekde nezháňal.  

Existuje ešte množstvo príležitostí, kde si môžete vziať svoju crossbody kabelku. Vo všeobecnosti platia dve pravidlá - čím je deň v pokročilejšej časti, tým menšia kabelka a čím formálnejšia udalosť, tým menej výstredností.