Modelingová budúcnosť je pre Thylane Blondeau neodvratne istá už od jej 4 rokov, kedy sa objavila na prehliadke francúzskeho návrhára Jeana Paula Gaultiera. Už vtedy jej neobvyklá prirodzená krása upútala pohľady mnohých modelingových odborníkov. Thylane spoznal doslova celý svet, keď sa objavila na obálke magazínu Vogue v odvážnych ženských šatách a výrazným mejkapom. Táto rodená Francúzka na obálke slávneho časopisu v polohe sexy dospeláčky mala vtedy však len 10 rokov! 

Kontroverzné fotografie mladej krásky obleteli celý svet, nevyhli sa výraznej vlne kritiky a Thylane si vyslúžila nálepku najkontroverznejšej detskej modelky všetkých čias. S čistým svedomím sa mohla naplno do modelingovej kariéry pustiť od apríla roku 2016, kedy dovŕšila 15 rokov, čomu sa potešili aj mnohé prestížne svetovo známe značky. Jej špecifická súmerná tvár, plné pery a krásne modré oči, očarili ľudí z celosvetovej agentúry IMG Models, ktorá zastupuje aj topmodelky ako Gigi Hadid, Taylor Hill, Rosie Huntington-Whitley, Mirandu Kerr či Candice Swanepoel. 

O Thylane prejavilo záujem a už aj zrealizovalo spoluprácu mnoho ďalších prestížnych značiek ako napríklad Lacoste, L'Oréal, Ralph Lauren, John Galliano, Chanel, Levi´s či Massimo Dutti a tento zoznam sa neustále rozrastá. Mladá modelka okrem modelingu rozbieha aj hereckú kariéru a ak práve nepracuje, venuje sa štúdiu, tancovaniu, plávaniu a hre na piano. Tvrdí, že modeling ju o detstvo neukrátil a vďaka svojmu tímu, ktorý má vôkol seba, je chránená pred všetkými jeho negatívnymi nástrahami. 

Zaujímavosťou je, že podľa oficiálnej stránky IMG meria 168 cm a aj samotná Thylane sa z tohto dôvodu vidí skôr v kampaniach ako na prehliadkových mólach.

 

 

 

 

Zdroj: diply