Hlasovanie o Najsexi DJku na svete za rok 2014 sa vracia ja tento rok! Stránka EDMDroid teraz prináša novú TOP 10. Znova tak máte možnosť vidieť zoznam desiatich najsexi DJok, ktoré na sebe tvrdo pracujú a posúvajú svoju kariéru na ďalšiu úroveň.
Očakávajte najsexi DJky, ktoré sú nielen príťažlivé a očarujúce, ale majú aj úžasné DJské schopnosti, priťahujú davy a taktiež majú obrovskú základňu fanúšikov po celom svete. Či už sa jedná o elektronickú tanečnú hudbu, techno, trance, elektro alebo hip hop, zoznam TOP 10 Najsexi modeliek a DJok na svete za rok 2014 je kompletný!
Zoznam bol pripravovaný so stránkou EDMDroid a ich dlhoročným partnerom- manažérskou agentúrou, ktorá sa venuje DJingu- Escade Media.

Najsexi modelky a DJky na svete za rok 2014 sú...

#10 Paris Hilton

Objavila sa aj na zozname v roku 2013 a teraz sa znova vracia medzi Najsexi modelky a DJky na svete za rok 2014. Paris Hilton pokračuje v DJovaní, chystá sa vydať nový album a bude účinkovať v najhorúcejších tanečných kluboch.

#9 Kellie Acreman

Objavila sa na zozname v roku 2011 a vracia sa znova medzi najsexi DJky na svete. Kellie Acreman je najžhavejšou modelkou, ktorá DJuje House, Nu Disco a Deep. Zo všetkých elektronických žánrov je stále jej najobľúbenejšou muzikou Deep House.

#8 Laura Cavender

Napoly Češka a Američanka, ktorá je DJka, modelka a súťažiaca vo fitness. Dostala sa na ôsme miesto ako najsexi DJka na svete za rok 2014. Venuje sa house, dubstepu, hip-hopu, funku, discu a dokonca aj rocku. Cavender hrá pre mainstramové aj undergroundové publikum. Najznámejšia je tým, že hrá pre davy s veľkou energiou a dobre precítenými vibráciami.

#7 DJ Victoria Lanz 

Victoria Lanz je prvá ženská modelka a DJka z Venezuely, ktorá sa dostala na siedme miesto v tomto zozname. Victoria to vie roztočiť so širokou škálou elektronickej hudby, vrátane Dubstep, Electro House, Elektroniky, House, Progresívneho House, Tech House a Techna.

#6 DJ Sasha Grey

Ak si ti zdá Sasha Grey povedomá, má to dôvod. Je najžhavejšou populárnou herečkou, modelkou a DJkou, ktorá sa objavila v televíznych programoch, hudobných videoklipoch a magazínoch o modelingu. Pravidelne DJuje v USA a Kanade. Nedávno cestovala po svete, vrátane Ázijských krajín, kde vystupovala pred tisíckami fanúšikov.

#5 Juicy M

V súčasnosti býva v Los Angeles. Juicy M sa minule umiestnila na prvom mieste. Tento krát skončila na piatom mieste medzi Najsexi modelkami a DJkami na svete za rok 2014. S viac ako dvoma miliónmi fanúšikov, Juicy M dostáva najväčšiu podporu práve od jej priaznivcov. Je známa tým, že predvádza svoje schopnosti na DJskom pulte pomocou mixovania až štyroch CD.

#4Mari Ferrari

Mari Ferrari na sebe tvrdo pracovala v oblasti DJingu a modelingu. Za celé roky driny sa jej podarilo dosiahnuť svoje ciele a sny. Lieta po celom svete, aby účinkovala pred svojimi fanúšikmi a milovníkmi tanečnej hudby.

#3 DJ Rhiannon
Rhiannon sa umiestnila na treťom mieste najsexi DJok. Je multitalentovaná  je medzinárodne známa a obľúbená DJka, ktorá je povestná, že vie vyburcovať davy s jej temperamentným setom a očarujúcou prezentáciou na pódiu. 

#2 DJ Sexation

Na druhej pozícii sa umiestnila debutantka v TOP 10 Najsexi DJok za rok 2014. DJ Sexation je známa aj pod menom Olga Ryazanova. Je to ruská producentka a DJka, ktorá vie tak skvele improvizovať, aby to bolo najlepšie pre poslucháčov na tanečnom parkete. Bola oficiálnou DJkou pre Playboy v roku 2013. Sexi modelka vystupovala po rôznych kútoch sveta, vrátane Portugalska, Španielska, Francúzska, Belgicka, Nemecka, Českej republiky, Švajčiarska, Dominikánskej republiky, Taiwanu, Číny, Brazílie, atď. 

#1 DJ Amely

Teraz prichádza najvzrušujúcejšia časť zoznamu. DJka Amely obhájila svoje prvenstvo aj tento krát. Amely je ako zvyčajne zaneprázdnená cestovaním a účinkovaním v známych kluboch po celom svete, vrátane jej rodiska v Ukrajine. Venuje sa elektronickej tanečnej hudbe, big room, progressive music, elektro a trap music. 

zdroj:http://www.edmdroid.com/news/10-worlds-sexiest-model-djs-2014/