Najznámejší Afričan na Slovensku si našiel ženu svojho srdca a má s ňou aj dieťa. Jeho láska pochádza z Mali, s ktorou má malú dcéru Fatim. Dve najdôležitejšie ženy jeho života zostávajú v jeho rodisku, kým on býva v našej krajine. Odôvodnil to tým, že problémom by bola jazyková bariéra a radikálna zmena kultúry a klímy. Inna s Fatim neovládajú žiadny cudzí jazyk, len svoju rodnú reč bambara.

52-ročný spevák má za sebou niekoľko neúspešných vzťahov. S jeho krajankou Innou boli do seba šialene zaľúbení. Osudová kríza v ich vzťahu nastala vtedy, keď mladučkú Innu chceli jej rodičia vydať za iného muža. Ibi preto zobral osud do svojich rúk a ihneď odletel do Mali riešiť krízovú situáciu. V návale emócii a hlbokej lásky splodili zaľúbenci dcéru. Potomok prišiel na svet v júli 2013.
Spevák a herec si vybral podstatne mladšiu partnerku. Na svoj vek veru nevyzerá alebo presnejšie povedané, je mu ho ťažšie hádať. Priznal sa, že dbá o svoj zovňajšok.
Ibrahim Maiga tvrdí, že je sa cíti byť občanom dvoch národností. Kým prebýva na Slovensku, ťahá ho to do Afriky a opačne. To, ako napokon vyrieši problém, aby rodina mohla bývať pokope, zatiaľ nie je známe.

foto: http://www.supermusic.sk/sprava.php?id=621688 http://www.celebritynet.cz/osobnost/Ibrahim%20Maiga