Lenka „Lo“ Hrůzová sa dostala do povedomia vďaka speváckej súťaži druhého ročníka Hlas Česko Slovenska. Súťaž napokon vyhrala a vyhlásila, že z finančnej čiastky pokryje svoje dlhy a zvyšnú čiastku by chcela dať ľuďom bez domova. O tom, že netárala len tak do vetra, svedčí jej aktuálna činnosť. Peňažná výhra priniesla svoje ovocie, pretože pomáha bezdomovcom. Buduje aj verejnú zbierku pre výstavu obrazov. Výtvarné diela maľujú ľudia, ktorí síce nemusia mať umelecké vzdelanie, ale vedia lepšie vyjadriť svoje emócie pomocou maľby.

Rebelka s tetovaniami a piercingmi zažila ťažký život. Keď mala 15 rokov pohádala sa s rodičmi. Preto dlhý čas prebývala aj na ulici. V drsnom období jej neboli cudzie ani drogy a alkohol. Akoby toho nebolo málo, smrť jej vzala aj jej priateľa.
V šou Hlas Česko-Slovenska 2014 si ju do tímu vzal Pepa Vojtek, ktorý jej prisľúbil pomoc pri budovaní speváckej dráhy. V tom čase si zmenila meno z Lenky na Lo. Duet so skupinou Elán v skladbe Neodchádzaj, ktorý vyšiel koncom minulého roka, ju opäť vyniesol vyššie v pracovnej sfére.
Večne je na pretrase aj jej sexuálna orientácia. Falošný profil na sociálnej sieti hovoril o tom, že Hrůzová je na ženy. Lenka nie je veľká kamarátka s technikou a používa ju len v nevyhnutnom prípade. O fámach na jej fake profile sa dištancuje.

Mnohým môže byť proti srsti jej extravagantná vizáž a podrezaný jazyk. To, že má zlato v hrdle, jej nemôže uprieť nikto.


zdroj foto: http://musicserver.cz/clanek/47311/hlas-cesko-slovenska-2-grandfinale-18-6-2014/
http://www.lidovky.cz/foto.aspx?r=ln_domov&c=A140915_205340_ln_domov_sij&foto=MPR55e94d_kabat31.jpg