Liz Mitchell, Marcia Barrett, Maizie Williams a Bobby Farrell. To sú tí zabávači, ktorí svojimi chytľavými pesničkami roztancovávali discokluby, ale aj celé štadióny v 70tych a 80tych rokoch! Bobby - pôvodom exotický tanečník z Aruby (pre tých čo to nevedia, Aruba je malý ostrov  v Malých Antilách, 29 kilometrov od pobrežia Venezuely (Južná Amerika) no patrí k Holandskému Kráľovstvu), svojími krokmi rozosmial nejedného fanúšika. Jeho pohyby na vystúpeniach nemali konkurenciu! 

Toto spevácko/tanečné zoskupenie sa najviac preslávilo hitmy ako sú napríklad Daddy Cool (I'm crazy like a fooool), sovietskajim Ráá-ráá-Rasputin!-om, Rivers of Babylon, či v dnešnej dobe často používaným "hejtom" - One way ticket, one way ticket to the Moon! (No povedzte, kto z Vás by niekomu vo vašom okolí nekúpil jednosmerný lístok na Mesiac? :P )

Žiaľ, Bobby Farrell nás pred pár rokmi tragicky opustil, no aj spevácke trio s novým tanečníkom Vám zaručuje nezabudnuteľnú show! Neprepásnite možno poslednú možnosť vidieť tieto legendy priamo u nás! 

Pre koncertom si vychutnáte umenie mladých študentov bratislavského konzervatória a po koncerte sa zabavíte na pravej oldies diskotéke!

Lístky je možné zakúpiť tu!

Vypočujte si malú ochutnávku, ktorá Vás určite presvedčí, že na ich show nesmiete chýbať! :)