Napriek tomu, že viacero hercov skúša šťastie aj v hudbe a veľa krát neúspešne, Scarlett medzi nich nepatrí. Hudba, s ktorou sa doteraz prezentovala bola pozitívne vnímaná kritikmi. Možno aj to filmovú krásku nakoplo natoľko, že len nedávno sformovala dievčenskú skupinu s názvom The Singles. Skupina čerpá inšpiráciu z Grimes, the Bangles alebo Go-Gos. Ambíciou je, aby ultra-pop bol mierne ironický a pozitívne vplýval na sluchovody poslucháčov. Ich debut produkoval Dave Sitek, ktorý s Johanssonovou pracoval aj na albume, ktorý tvorili coververzie Toma Jonesa.
Päticu skupiny The Singles tvoria vrátane Johanssonovej aj Holly Miranda, Kendra Morris, Este Haim a Julia Haltigan. Atraktívna blondínka, ktorá zažiarila aj v klipe Justina Timberlakea má pred sebou ďalšiu métu a uvidíme, či sa jej aj tento krát zadarí. Prvú skladbuThe Singles s názvom Candy si môžete vypočuť práve teraz.


zdroj:http://www.theguardian.com/music/2015/feb/23/scarlett-johansson-forms-supergroup-the-singles-este-haim http://en.wikipedia.org/wiki/Scarlett_Johansson#Music_career http://www.superbwallpapers.com/scarlett-johansson/http://freeinfo.website/?p=38395