Tvorba nového pokračovania Rýchlo a zbesilo 7 nebola vzhľadom k smutným udalostiam z 30. novembra 2013, kedy zahynul Paul Walker vôbec jednoduchá, dokonca sa rozmýšľalo nad ukončením natáčania. Ale fanúšikovia a tak tiež túžba po uctení si skvelého herca zabojovali a film je na svete! Nikto z nás si ho nenechá ujsť , a v apríli budú kiná plné!

 

 

Universal Pictures zverejnila prvý oficiálny trailer filmu Rýchlo a zbesilo 7

 

 

Dominic Toretta ako Vin Diesel a Brian O'Conner (Paul Walker) si očistili svoje meno a mysleli si, že divoké naháňačky sa už skončili a budú si užívať vytúžený normálny život. Ale keď sa Dominic dozvie, z výhražného telefonátu , že autonehoda jeho kamaráta Hana (Sung Kang) v Tokiu nebola nehoda ale vražda je rozhodnutý aj so zbytkom svojej  “ rodiny“ nájsť človeka zodpovedného za jeho smrť ale nevedia, že budú mať dočinenia s omnoho tvrdším chlapom, čaká ich najväčšia výzva a ďalšie divoké dobrodružstvo!  

 

 

Paul Walker bude hlavnou hviezdou Rýchlo a zbesilo 7 

 

 

Krásna Michelle Rodriguez s neuveriteľným Vinom  Dieselom

 

 

Predchádzajúce diely, ktoré dokázali zarobiť neuveriteľné dve miliardy dolárov, pomohli prekonať Universalu v posledných rokoch veľkú krízu.

 

Okrem spomínaných hercov  si vo filme zahrali aj Michelle Rodriguez, Dwayne Johnson, Jordana Brewster, Tyrese Gibson, Christopher „Ludacris“ Bridges, Lucas Black, Jason Statham, Djimon Hounsou, Tony Jaa alebo Kurt Russell. Scenár napísal Chris Morgan.

 

 

 

 Tento akčný triler režiséra Jamesa Wana s úžasnými hercami si určite nenecháme ujsť a čo vy?

 

 

Zdroje: youtube, http://www.ufd.sk/filmy/FF7, http://www.csfd.cz/