Lost

Jeden z najobľúbenejších seriálov vôbec. Partia ľudí stroskotala na tajomnom ostrove, s ktorým nieje všetko v poriadku. Prvá séria značila pomalý rozbeh, ďalšie ľudí privádzali do šialenstva a koniec rozdelil fanúšikov na dva tábory. Nech už máte akékoľvek informácie alebo predsudky, tento seriál vás zabaví na dlhé dni a noci!

 

Game of thrones

Zo seriálov s fantasy tematikou založených podľa knihy sme jednoducho musel ivybrať Game of Thrones. Zatiaľ vyšlo šesť sérií a mali by sme sa tešiť ešte na dve. G.R.R.Martin, autor knižnej predlohy, pomáha tvorcom seriálu so scenárom a výsledok aj vďaka tomu stojí za to. Ak ste sa ešte nestali fanúšikmi tohto seriálu, je čas napraviť to!

 

Prison Break

Úprimne som tento seriál nikdy nevidel celý, a teda príbeh mi mierne unikol. Podľa rebríčkov a fanúšikovských základní (a podľa toho, čo som videl) však tento seriál dostal právo umiestniť sa po boku Lost a Game of Thrones. Zamotaný príbeh sa znova vracia na svetlo v podobe novej série! Tešíte sa?

 

 

Samozrejme, príbehovo nadupaných seriálov je viac. Breaking bad, Dexter, či kriminálky ako Kosti a CSI. Ktorý je ten váš?