1. Víno z mŕtvych mláďat myší

Je to presne tak, ako to aj znie. V tomto víne proste plávajú mŕtve myšky. Vyrába sa z ryže a myśi nesmú byť staršie ako 3 dni. Je to tradičný čínsky nápoj, o ktorom sa vraví, že je veľmi zdravý.  Nuž, názor si vytvorte sami.

 

2. Pizzové víno

Toto už znie lepšie, no chutiť to môže ešte horšie. Pizza a pivo síce idú k sebe, no mixovať ich chute by som radšej neskúšal. Ak ste ho pili, napíšte nám komentár.

 

3. Hadie víńo

Ďalší alkohol obsahujúci zdochlinu. Je obľúbený najmä v juhovýchodnej Ázií, konkrétne vo Vietname. Hadí jed obsiahnutý vo víne je vraj veľmi zdravý, no jeho negatívne účinky sú denaturované alkoholom. Tak teda na zdravie!

 

4. Slaninová Vodka

Okej, zase jedlo v alkohole. Pochádza z Ameriky a vraj je to jediná vodka, ktorá chutí ako slanina. To asi výrobcovia nevideli pravú slovenskú grilovačku, kde sa zje kilo slaniny a v bruchu sa to zmieša s litrom vodky. No znovu zjesť výsledný produkt dokážu len psy.

 

5. Troj-jašteričia pálenka

Keď vám v nápoji nestačí mŕtvy had alebo myš, dajte tam jaštericu. Pre istotu rovno 3 a ani sa nepýtajte, odkiaľ tento nápoj pochádza.

zdroj