Máme za sebou sotva druhý týždeň nového roka, no už teraz je internet zahltený tisíckami nových zaujímavých videí, ktoré nesú označenie ako najlepšie z roku "2016". Dnes sme pre Vás vybrali 3 najzaujímavejšie z ríše zvierat, poďme sa na ne pozrieť!

Aj zvieratká dostávajú vianočné darčeky. My nášmu psovi tiež kupujeme tie najväčšie psie sladkosti a rozbaluje si ich spolu s nami pod stromćekom. Ako však zareaguje psík, ktorý dlho nevidel svojho majiteľa a nájde si ho zabaleného pod stromćekom? Toľko radosti v jednom videu ste ešte nevideli, .. a vraj zvieratá nemajú dušu. Presvedčte sa sami!

 

Ak ste aspoň trochu geograficky zdatní tak viete, že v krásnej a slnečnej austrálií majú teraz leto. Chcete sa pozrieť ako vyzerá ráno v austrálskej buši, konkrétne v národnom parku papagájov Kakadu? Muž so svojimi dcérkami pokojne na terase nakŕmi desiatky náherných, farebných papagájov. Stačí zapískať, a hneď má zo svojho domu ornitologickú stanicu. Pokochajte sa sami!

 

Husky je rozhodne zvedavý pes. A zrejme aj jeden z najinteligentnejších. Vraví sa, že pokiaľ máte pre psa tú najlepšie zabezpečenú "voliéru" a výbeh, Husky Vás presvedčí o tom, že to nieje pravda! Tento Husky bol tiež trochu zvedavý, no bohužial sa prepočítal. Aj my sme si ako deti radi robili z gauča bunker, no jemu sa to nepodarilo presne podľa predstáv. Pozrite sa sami!