Nie, nebojte sa, dobrák Steve-O nespravil nič zlé. Akrobat, hviezda filmov Jackass, gymnasta, sk8ter, kalun, zabávaš (a mnohé ďalšie) Steve-O verejne a trochu kontroverzne vyjadril svoju lásku k zvieratám a nenávisť k ich väzneniu. Aby dal skutočne hromadne najavo svoj nesúhlas s istým morským svetom (Sew World), vyliezol na vysoký žeriav v LA spolu s nafukovacím delfínom, na ktorom bol napís Sea World Sucks (Morský svet je na hovno), počkal do večera a odpaloval jeden ohňostroj za druhým.

Na tom by nebolo nič také, keby kvôli tomuto jeho žartíku neprišlo na dané miesta asi 150 požiarnych, policajných a záchranárskych áut, 2 vrtuľníky a všetky médiá. Tým porušil hneď niekoľko zákonov, či už o vstupe na súkromný pozemok alebo zneužívania verejných služieb. Účel to však splnilo, jeho veľký čin videli milióny ľudí, už len aby ten morský svet zavreli.

Ako to celé dopadlo? Steve-O skutočne dostal 30 dní vo väzeni, avšak po prvom dni sa vykúpil. Hviezda takého formátu snáď nebude sedieť za mrežami. Prajeme mu len veľa šťastia v ďalších pokusoch o chránenie zvierat!

Pozrite si rôzne záznamy z inkriminovaného dňa.

Kompilácia jeho nedávnych žartov: