S našou novou aplikáciou máš odteraz web PartyMenu stále so sebou vo svojom mobile alebo tablete! Všetky akcie, podujatia, koncerty, parties, ale aj fotoreporty, či diskusie máš na dosah jedného kliku! Jednoduchý vyhľadávač, prepracovaná mapa a menu v ktorom naozaj nič nechýba Ti zabezpečia rýchly prístup ku všetkým potrebným informáciam, ktoré potrebuješ k plnohodnotnému spoločenskému životu.

PartyMenu si pre Teba zároveň pripravilo súťaž plnú atraktívnych cien. Chceš sa aj ty stať jedným z výhercov? Stačí mať len účet na Facebooku, stiahnuť si aplikáciu z playstore, či app store, prísť pred svoj obľúbený klub a označiť, že si tam - ak to zazdielaš verejne, zvýšiš svoju šancu na výhru rovnako, ako aj počtom navštívených klubov. 

Výhrou v súťaži je vecná cena pre 10-tich vyžrebovaných účastníkov, ktorí budú vyžrebovaní automatickým počítačovým generátorom, v poradí od 10. miesta po 1 miesto:

  1. cena Tablet Lenovo Yoga Tablet 10 Full HD 16GB 3G
  2. cena Notebook Acer Aspire E1-532
  3. cena Domáce kino s Blu-ray prehrávačom Samsung HT-F4500
  4. cena Fotoaparát Nikon Coolpix L330
  5. cena Tablet Samsung Galaxy Tab 3 8.0 WiFi White
  6. cena Panské hodinky Edifice EFR-520D-7A
  7. cena DVD prehrávač (Blu ray) LG BP640
  8. cena Prenosný DVD prehrávač Hyundai-pdp-733
  9. cena ENERGY SISTEM 4304 DJ 4GB Ruby
  10. cena SONY MDR-RF865RK Prenosné slúchadlá

Tak neváhaj a zapoj sa! Možno práve na teba sa usmeje šťastie!!!

Kliknutím si vyber AppStore ak máš Apple zariadenie, alebo Google Play pre zariadenie s Androidom:

 

  


 

Súťaž sa koná v období od septembra 2014 do 30. apríla 2015. Zapojiť sa môže ktokoľvek s Facebook účtom a mobilným zariadením s operačným systémom Android alebo iOS. Podstatou súťaže je nainštalovanie súťažnej aplikácie PartyMenu do tvojho mobilného telefónu. Môžeš tak urobiť vyhľadaním aplikácie s názvom PartyMenu priamo vo svojom aplikačnom obchode (Play, AppStore) alebo kliknutím na tlačítka vyššie.

Po nainštalovaní a spustení aplikácie nájdeš v menu označenom našim logom úplne dole položku súťaž a jedným klikom sa prihlásiš cez Facebook účet do súťaže. Môžu tam vybehnúť potvrdzovacie dialógy, tak tie iba odklikni podľa vlastného uváženia. Facebook nám poskytne základné voľne prístupné údaje o tebe a email, na ktorý ťa budeme kontaktovať v prípade výhry. Následne choď pred ľubovolný klub alebo miesto, kde sa čas od času niečo deje a stlač tlačítko Označiť. Po obdržaní tvojej GPS pozície (odporáčame byť na otvorenom priestranstve) Ti budú navrhnuté už zadané miesta v tvojom okolí. Pokiaľ tam však nenájdeš to, pri ktorom stojíš, stlač tlačítko na spode obrazovky.

Či si už vyberieš existujúci priestor, alebo vytvoríš nový, môžes nám pomôcť tak, že vyplníš, alebo opravíš údaje, ktoré poznáš. Pokiaľ nevieš čo tam vložiť, jednoducho skontroluj či je vyplnený názov, a potom odklikni to tlačítkom na spode obrazovky.

Následne ti bude automaticky pripočítaný bod do súťaže. Priamo z aplikácie môžes svoje posledné označenie okamžite zazdielať na Facebooku. Keď tak spravíš a viditeľnosť príspevku dáš na Public (verejný), automaticky získaš do súťaže ďaší bod.

Takto, v jednom momente môžes zdvojnásobiť svoje šance :)

Len pozor prosím, na jednom mieste sa môžes označiť iba raz za 12 hodín - na to Ťa aplikácia upozorní. Zároveň Ťa žiadame, aby si nepridával priestory dvojmo, všetky takéto označenia budú zo súťaže vymazané.

Jednoduché nie? Ak budeš potrebovať akokoľvek poradiť, neváhaj nám napísať na mail info@partymenu.eu alebo na Facebookovú stránku https://www.facebook.com/partymenu.eu .

Pravidlá súťaže: https://www.partymenu.eu/podmienky-sutaze