Kelly Clarkson poznáme ako speváčku, skladateľku a príležitostnú herečku. Populárnou sa stala v roku 2002, keď vyhrala spevácku súťaž American Idol. Potom zabodovala s debutovým singlom "A Moment Like This.“ Pamätáte si naň?

Kelly bolo vždy za čo chytiť a bola aj sexi.


Po tom, ako oznámila svoje tehotenstvo, zostala viac v ústraní. Speváčka vyhlásila, že nikdy nebude vyzerať ako supermodelka Gisele Bundchen. Kelly porodila svoje prvé dieťa minulý rok v lete a nikomu neušlo, že sa trošku zaguľatila. Tehotenstvu sa odovzdala naplno a neprekážala jej ani zvýšená hmotnosť.


32- ročná americká hviezda vyhrala aj Grammy Awards, no cenu si osobne neprevzala. V ten deň zverejnila svoju fotku s dcérou River Rose na sociálnej sieti.


Novinári ju zvečnili aj tento mesiac a vyzerala byť šťastná. Radosť jej robí dcérka a promo prípravy na jej album. Zlé jazyky tvrdia, že Kelly to so svojou hmotnosťou prepískla.


Speváčka si z ohovárania svojho výzoru ťažkú hlavu nerobí. Len nedávno zverejnila svoj nový singel z albumu, ktorý vychádza v marci.

zdroj: http://uk.eonline.com/news http://perezhilton.com/category/kelly-clarkson/#.VOM7Qyy3Iy4 http://www.dailymail.co.uk