Nie, ani u nás v PartyMenu nemáme veštecké schopnosti (až na Ruda, Rudo vie, Rudo tam bol), ale prinášame vám ohlásené tituly nových hier, filmov, albumov či seriálov. Na záver sa pozrieme na to, čo čaká ľudstvo budúci rok!

SERIÁLY

V prvom rade musíme spomenúť dlhoočakávanú jedenástu sériu britského sitkomu Červený trpaslík, ktorého autori zároveň prezradili, že v roku 2017 z ich hláv vzíde aj dvanásta séria. Aj keď American Horror Story len nedávno začalo vysielať piatu sériu, režisér sa vyjadril že už má ďalšie 2 návrhy na nové série. ostáva nám len dúfať, že jedna z nich príde už v roku 2016. Sme zvedaví, v akom duchu bude pokračovať The Big Bang Theory. Avšak, South Park a Family Guy (Griffinovci) budú určite pokračovať tak dobre, ako aj doteraz!

FILMY

Tento rok nás čaká niekoĺko spracovaní známych PC hier. Najočakávanejším filmom je určite Warcraft. Veľmi sa tešíme aj na The Hatefull Eight od Tarantina alebo na Batman vs Superman. Z animákov poteší Kung Fu Panda 3 a sexuchtivých Fifty shades of Black. Poteší nás aj očakávaný Underworld 5, druhý diel novej trilógie STAR WARS a očakáva sa aj film Assasin's Creed! Príde aj "pokračovanie" Harryho Pottera - Fantastické tvory, takže je sa na čo tešiť!

HUDBA

Z potvrdených dátumov nových albumov máme zatiaľ potvrdený ten od Davida Bowieho, po ňom by mali vydať album Megadeth či Yoko Ono. Zaujímavý bude určite album Anthraxu a kapely Danzig. Hovorí sa aj o novom albume Gorrilaz a Guns n Roses, rovnako ako o albumoch The Offspring, Sixx:AM, či Sepultury. Tešíme sa aj na nový album Red Hot Chili Peppers, ktorý by mal byť inovatívny a tanečný!

HRY

Čo sa týka herného priemyslu, mal by nás po dlhočase prekvapiť nový titul hry DOOM. Po nej príde hra Far Cry, konkrétne piate pokračovanie, na ktoré sa teší celý herný svet hlavne z dôvodu, že štvrtý diel bol jednou z najlepších hier všetkých čias. Poteší nás aj nové Final Fantasy, a svet hry HALO bude prvý krát zasadený do stratégie s názvom HALO Wars. Určite treba spomenúť aj nového Hitmana, Mafiu 3 (!!! jupí :D ), Mass effect či Mirrorş Edge.

UDALOSTI

V tejto oblasti je naozaj ťažké predvídať, tak si poďme radšej niečo priať. Nech skončia všetky ozbrojené konflikty, nech sa vedcom konečne podarí objaviť mimozemské civilizácie, a nech všetky PARTY a FESTIVALY v tomto roku stoja za to!!!