Pod slovom tetovanie Vás určite napadne nejaké umelecké dielo a nie nejaký meter alebo iné pomôcky potrebné pre život. Sú ľudia, ktorí si vyberali tetovania len z praktických dôvodov. Tu máte pár príkladov. 

 

Tento muž Vám zaručene poradí čo s vašim zrakom. Stačí len aby si vyzliekol tričko. Má totiž vytetovanú tabuľku ako u očného lekára. Skôr než začnete sa však musíte naučiť azbuku :-)

 

Byť stolárom znamená mať pri sebe nonstop meter. S veľmi praktickým tetovaním to nebude žiaden problém! Tak isto sa hodí ak ste napríklad rýbárom. 

 

Nebavia vás neustále otázky ohľadne veku? Môžete to vyriešiť aj takto :-)

 

Podzemné dráhy sú miestom kde sa vám môže veľmi rýchlo stať, že sa stratíte. To sa ale nemôže stať tejto dievčine, ktorá si nechala vytetovať dráhu metra. 

 

Máte dni kedy na všetko zabúdate alebo potrebujete zoznam na nákup? Stačí vám tento praktický notes, ktorý vám zabudnúť nedovolí!

 

 

Pomôcka pre lekárov alebo pre tých, ktorý chlapca nepoznajú - je diabetik. Keď ho uvidíte si niečo pichať  tak viete, že určite nejde o nič nezákonné.

 

Chcete zabiť nudu Vy alebo niekto v okolí? Skúste mu požičiať fixku a hádať čo z toho vznikne. 

 

Dôkaz pre tých, ktorí Vám neveria. 

 

Toto dievča vám naznačí aby ste boli ticho. Anglická verzia - "Psssst". Bohužiaľ ak neviete čítať, budete umlčení násilím :-) 

 

Vsadíte na praktickosť tento raz aj vy? :)

 

 

Zdroj: oddee