Portál Mashable.com oslovil psychologičku, ktorá sa zaoberá najmä módou, autorkou knihy „Mind What You Wear, The Psychology of Fashion“, aby odhalili tajomstvá rôznych farebných tónov na perách.

 

KLASICKÁ ČERVENÁ

Vysielate emóciami nabité signály, keď máte na sebe farbu, ktorá sa spája s vášňou, energiou a akciou. Ste odvážna, sebaistá žena v najlepšej sexuálnej kondícii.

 

FUCHSIA

So svojimi podtónmi je fialová farba kráľovským odtieňom, ktorý sprostredkuje obraz kultivovanosti a jedinečnosti. Tento odtieň tiež naznačuje osvietenie a kreativitu, takže hovorí za vás, že očakávate stimulujúce konverzácie, niekoho neobyčajného od vášho rande. 
 

HORÚCA RUŽOVÁ

Ružová je farbou nevinnosti, ale v tomto prípade je okorenená troškou vášne. Signalizuje zmiešaný odkaz prístupnosti a vyhýbavosti. Vaše rande môže byť mierne zmätené ohľadom toho, čo očakávate od vzťahu. Možno len si nie ste dostatočne istá sama sebou, ale váš rúž by mal pasovať k vášej duši, telu i srdcu.

 

BURGUNDSKÁ

Táto farba reflektuje váš silný a rozhodný charakter, ale môže sa stať, že sa na rande mierne brzdíte, aby ste nedali príliš veľa zo seba príliš skoro. Je to farba, ktorá hovorí, že ste silná, ale že chvíľu potrvá, kým vás spozná, takže vybraný muž musí byť dostatočne trpezlivý.

 

KORÁLOVÁ

Pristupujete k rande s entuziazmom, hravosťou a správnou dávkou rovnováhy. Je to farba, ktorá vám zabezpečí, že si vás všimnú, budú sledovať a vidieť, že sa do cieľa ponáhľate. Pre rande je to odkaz, že máte záujem o zábavu a uvidíte, kam to povedie.

 

NEUTRÁLNA

Chcete, aby vás vnímal seriózne. Nemáte čo skrývať a máte veľa čo dať. Vo vašom prístupe je zraniteľnosť a citlivosť, ale so správnym partnerom odhalíte svoju dušu a ponúknete mu srdce na tanieri.

 

BEZ RÚŽU

Hovoríte nie nezmyslom, nechcete hrať hry, alebo šliapnuť vedľa. Tým, že si nenarúžujete pery, hovoríte: "Toto som ja, zober si ma takú, aká som, alebo neber vôbec." Na rande očakávate otvorenosť a úprimnosť.

 

Zdroj: Mashable.com, Prettypleaseus.files.wordpress.com