Kto je to vlastne DJ? Pesničkár, kolotočár, producent, muzikant? Ani jedna možnosť alebo všetky?

Poznám veľa DJ-ov, a hlavne veľa druhov DJ-ov. Niektorí produkujú vlastnú hudbu, hrajú na živé nástroje, majú prehľad o tóninách, rytmoch, melódiách, skrátka ako praví muzikanti! Potom tu máme čisto producentov, ktorí robia všetko už spomenuté, s tým źe sami nehrávajú. Skrátka hudbu len tvoria, predávajú, zarábajú love a tešia sa, že ju niekto hrá a počúva. Tretím typom je klasický DJ. Človek, čo výborne ovláda spomínané programy alebo konzoly či gramce, vie ako rozprúdiť krv v žilách davu a na ich parties to skutočne žije. (Len škoda, že niektorí z nich nemajú o tvorbe hudbe ani potuchy)

A napokon tu máme pesničkárov... Nie, nemyslím, dedkov, ktorí hrajú na dedinských zábavách, pretože tí sú na omnoho vyššej úrovni ako pesničkári, ktorých opisujem.

Toto sú ľudia, ktorí si stiahnu program na prehrávanie hudby, kúpia si lacnú konzolu alebo mixák (ktorý im je zbytočný, že ano) a čo je najpodstatnejšie, založia si poriadny web alebo FB stránku! V názve nesmie chýbať nejaká fráza, ako napríklad "massive", "wicked", "basslover" a podobné hefty. "Cool" logo je samozrejmosťou. Každopádne, nebudem to tu dlho rozoberať, pustime sa do toho!

(Nezabudnite si prečítať aj to, ako sa stať "výborným" fotografom alebo DJ-om, alebo ako si založiť "úspešnú" kapelu!)

 

Tento típek to vie poriadne roztočiť, čo na to hovoríte? On je typickým príkladom "Massiveeee" Dj-a! Sledujte v 40tej sekunde ako zhodí kamoša do zákulisia, úžasné!

 

Že známy DJ sa občas nesekne? OMYL! Paris Hilton, Skrillex, Tiesto či David Guetta! Tí Vás vyvedú z tohto omylu, presvedčte sa pri pozeraní nasledujúceho videa!

 

Nesmieme zabudnúť ani na najväčšie faily roka 2014!

 

(Ešte dodatok, čo je skvelé na PartyMenu.eu? Že na svoje podujatia pozývame len tých najlepších DJ-ov, slovenskú, českú a svetovú špičku pódií elektronickej hudby! Týmto všetkých srdečne pozdravujeme!)

Na dôkaz tohto tvrdenia sa pozrite (alebo si pripomeňte), ako to vyzerá na poriadnej akcií, organizovanej webom PartyMenu.eu! PARTYYYYYY!!!!