Profesionálna vzpieračka, Oksana Kosheleva, sa pokúšala zlomiť nový rekord potiahnutím električkového vozňa na vzdialenosť päť metrov. Električka, ktorou sa Oksana snažila pohnúť vážila okolo 17 ton! Pani Kosheleva, zo sibírskeho mesta Irkutsk, mohla dosiahnuť nový ruský športový rekord. Samozrejme sa tiež snaží zabezpečiť si miesto v Guinnessovej knihe svetových rekordov tým, že potiahne 20 tonové lietadlo!
 
 
Oksana povedala: "Práve som sa chystala presunúť lietadlo , ale nakoniec skončil s električkou autom . Nebolo ťažké , naozaj, ale mohla som ju potiahnuť na väčšiu vzdialenosť, nabudúce ju potiahnem ďalej. Alebo môžem skúsiť potiahnuť dva električkové vozne. Alebo tri, štyri!"
 
Muži však stále držia prvenstvo medzi najsilnejšími ľudskými bytosťami na svete. Konkrétne toto "chlápätko", Hafthór Júlíus Björnsson, inak prezývaný aj hora, je momentálne najsilnejším mužom na svete. Prekonal 1000 ročný rekord v dvihnutí drevenného brvna, na minuloročnej súťaži v Európe zvíťazil takmer vo všetkých disciplínach a naozaj by ste od neho nechceli dostať za ucho.
 
Spomínanú "horu", určite poznáte zo skvelého seriálu Game of Thrones. A viete čo je pikoška? Tento pánko má iba 26 rokov! Rok výroby 1988. Takže dnešní nagelovaní chlapci sa majú čo učiť o tom, ako má vyzerať chlap! Pozrite sí krátku kompilačku jeho víťazstiev!
 
 
 
zdroj: telegraph.co.uk