Reklamné agentúry sa vo svojom bytí stretávajú s naozaj rôznorodými produktmi a zadaniami od klientov. Agentúra Tondo sa nesťažuje na nezaujímavé projekty, no jej zamestnanci zatúžili vybudovať vlastnú značku a vlastný produkt. Niečo, čo by spĺňalo kritéria provokatívnosti a vtipnosti, zároveň aby využili naplno svoju kreativitu a užili si celý proces od vzniku až po predaj.

 

Čokoládu si už dlho prisvojujú ženy. Oddávali sa jej, užívali si jemnú chuť a mužov nechávali sledovať, závidieť a čakať... Na správny moment, ktorý nadišiel práve teraz! Dizajnér, ktorý si hovorí Dubrovsky sa rozhodol túto krivdu napraviť prinavrátiť čokoládu mužom v mierne šialenom koncepte maskulínnej čokolády – TITSES (voľný preklad prsíčka)

TITSES v sebe spája ideálnu formu, ideálny obsah, ideálnu farbu a ideálnu chuť. V čokoláde je podľa spoločnosti využité len to najkvalitnejšie mlieko a pevné oriešky. A vy máte na výber až tri rôzne veľkosti, pri ktorých sa vám zbierajú slinky. Každý prsník v sebe ukrýva lieskový oriešok.

Vyskúšajte: „Skutočnú čokoládu pre skutočných mužov!“ Nová značka čokolády TITSES by sa mala už čoskoro objaviť na trhu. Primárne je určená pre ruský trh, no my dúfame, že poteší aj slovenských mužov.

Zdroj: www.tondograph.com