HARDCORE je moderný, akčný, sci-fi príbeh o Henrym, novovzkriesenom kyborgovi, ktorý musí zachrániť svoju ženu/stvoriteľku Estelle (Haley Bennet) z pazúrov psychotického tyrana s telekinetickými schopnosťami, Akana (Danila Kozlovský) a jeho armády žoldnierov. Po boku Henryho bojuje Jimmy (Sharlto Copley), ktorý je Henryho jediná nádej aby to zvládli do konca dňa. Hardcore sa odohráva v priebehu jedného dňa - v Moskve, v Rusku, a a celé je to natočené v štýle BAD MOTHERFUCKER a pripravené šokovať v kinách po celom svete!

Pre tých z vás, ktorí ste ešte neklikli na videá (ale ja vrelo odporúčam urobiť  to), je to prvý celovečerný film natočené takmer výhradne na GoPro, pomocou vlastnorujčne navrhnute kamerovej súpravy, ktorá umožňuje veľmi prirodzene a intenzívne prežiť osobné skúsenosti hlavného hrdinu. Vkladám veľkú dôveru v HARDCORE, pretože nás posúva na miesto hlavného hrdinu - stanete sa ním!
 
Teraz si vychutnajte prvý aj druhý trailer pripravovaného filmu!  Druhé video je oficiálny trailer, nie len FPS strielačka :)
 
Trailer #1
 
 
Trailer #2
 
zdroj: IG