Aby sme Vám túto značku mohli lepšie predstaviť, spýtali sme sa na zopár základných informácií: 

Kedy táto značka vlastne vznikla a aký druh oblečenia nám prináša?

Vandal je novovzniknutá značka oblečenia pôsobiaca na slovenskom trhu od roku 2015. Síce mladá, avšak s o to väčšou perspektívou rastu a jasnými cieľmi do budúcnosti. Táto značka sa môže pýšiť svojou jedinečnosťou, nakoľko je ojedinelou na našom trhu už len z dôvodu originality a kreativity použitých motívov za ktorými stojí skupina skúsených grafikov. Hlavnou orientáciou značky je predovšetkým tzv. „streetwear“ ako druh oblečenia.

Aké sú ambície tejto novovzniknutej značky? 

Naším hlavným cieľom je dosiahnuť stálu a spokojnú klientelu ako na domácom, tak aj na zahraničnom trhu, nakoľko máme ambíciu expandovať aj mimo európsky kontinent. Keďže sú naši zákazníci spokojní, pomáhajú nám k rýchlemu rastu a tým aj k šíreniu tejto značky, rovnako ako aj k dobrému menu. Vieme sa prispôsobiť a naplno vyhovieť požiadavkám zákazníka, pokiaľ sú v súlade s našou ideou.

Prináša vaša značka oblečenia a jej motívy nejaké posolstvo? Čo ju charakterizuje?

Ako hlavnú orientáciu považujeme minulosť Slovanov, legendy, pozdvihovanie Slovanskej myšlienky, a spätosť s touto tematikou. Európania a jednotlivé národy tvoriace tento kontinent by mali byť hrdí na svoj pôvod a práve na ten my poukazujeme. Tieto myšlienky sa dajú šíriť viacerými spôsobmi, my sme si vytýčili za cieľ práve oblečenie – každý si u nás nájde svoj štýl.
Snaha expandovať do susedných krajín Európy je na veľmi dobrej ceste, keďže sme si vytýčili jasné ciele, ktoré sa nám darí spoločnými silami napĺňať a svojská tematika značne túto snahu podporila. Samozrejme riešime aj aktuálnu problematiku, avšak dištancujeme sa od akýchkoľvek politických cieľov, či spätosťou s politikou. Zobrazujeme len problematiku, nie však politicky či anti-politicky orientovanú.

Riadite sa pri svojej práci aj nejakými "pravidlami" napríklad vo vzťahu k zákazníkom?

  • Vzájomná dôvera, obojstranný rešpekt a etické podnikanie sú pre nás základom k budovaniu dlhodobých a pevných partnerstiev z ktorých čerpáme pozitívnu energiu pre naše výkony a inšpiráciu.
  • Dôkladná znalosť potrieb našich klientov pre nás znamená záväzok nekompromisnej kvality a všestrannej profesionality. Cítime zodpovednosť za svojich klientov.
  • Rast je pre nás predovšetkým každodenná práca na úspechu. Pripravujeme inovatívne riešenia, podporené našou profesionalitou, zázemím a stabilitou.

Predstav nám teraz trochu niektoré vaše modely: 

Postupne od začiatku roku 2015 sme na trh priniesli už niekoľko modelov. Prvý model – „Vandal“ bol tzv. vlajkovou loďou celej značky. Je ponúkaných v dvoch farbách – bielej a čiernej v originálnom prevedení a strihu. Je veľmi obľúbený u všetkých ročníkov, už len kvôli kvalitnej bavlne v mäkkom prevedení a samozrejme kvalitnou sieťotlačou, ktorá vydrží mnohonásobne viac praní, než ostatné typy potlače.

 

Druhým modelom, s ktorým sme prišli na trh, bol model „RADIX & VANDAL“. V spolupráci s úspešnou bratislavskou kapelou RADIX s 15-ročnou históriou. Pri tomto modeli sme zohľadnili aj nežnejšie pohlavie a pripravili model aj pre ženy. Pánske tričká sú v tmavo sivej farbe a čiernej – symbolizujú práve 15.výročie kapely RADIX s našou maličkosťou VANDAL(a). Táto edícia bola / je limitovaná.

Tretím modelom bola krásna legenda o Sitnianskych rytieroch – znázornená Slovanská tematika o tejto legende z prostredia Štiavnických vrchov, známa široko-ďaleko. Ponúkaná v troch farbách – biela, čierna a tmavo-modrá. K tejto tematike nás priviedlo krásne prostredie Štiavnických vrchov, ktoré legendami len tak prekvitá.

Zatiaľ posledným modelom, bola aktuálna problematika. V spojitosti s otázkou imigrácie. Kontroverznosť je v tomto prípade na mieste, avšak zdôrazňujeme, že sa neangažujeme touto tematikou politicky. Taktiež je ponúkaný aj v dámskom prevedení v bledo-sivej farbe s kvalitnou potlačou. Pánske prevedenie je vo farbách – tmavo-sivá, čierna a olivovo zelená.

Ďakujeme za vyčerpávajúce info a želáme veľa úspechov do budúcna! 

Ako rastie efektivita na trhu, rastie aj naša účinnosť a ambície s ňou spojené. Máme niekoľko už pripravovaných modelov a postupne sa chceme dostať do širšieho spektra oblečenia – napríklad nohavice, bundy a pod. Široké možnosti na trhu nám umožňujú efektívny rast a napredovanie.

Vyskúšajte nás a určite neobanujete! :)

Značku Vandal wear nám predstavil tento týpek - Dominik Oravec. 

 

Viac fotiek a informácií nájdete na facebookovej stránke Vandal wear.