Brazílčanka a Škótka. To sú najnovšie objavené dvojníčky známych herečiek. Konkrétne z Brazílie je to len 20 ročná Claudia, ktorá sa okrem toho, že je považovaná za prirodzenejšiu kópiu Megan Fox, zúčastnila slávnej brazílskej súťaže o najkrajší zadok. V súťaži síce neuspela, no na popularite jej to neubralo, pretože vďaka svojmu vzhľadu a krivkám sa teší najrôznejším pracovným ponukám (tipujeme, že v oblasti fotomodelingu a pod..) 

Brazílčanka Claudia. Zvodné oči, plné pery, neodškriepiteľná podoba so ženským sexidolom Megan Fox a do toho brazílske krivky tela..

 

 

Ak by sa Vám žiadalo viac fotografií tejto slečny, tak ich nepochybne objavíte na jej Instagrame tu, kde má už skoro 1,5 milióna pozorovateľov ;). 

 

A čože nám to privialo Škótsko? Ďalšiu brunetu s ešte plnšími perami no nie až tak plnými brazílskymi krivkami ale samozrejme tiež s dokonalým telom. Výraznú podobu na americkú 40 ročnú herečku Angelinu Jolie jej už na prvý pohľad nemožno odoprieť. Táto 24 ročná slečna zo Spojeného Kráľovstva menom Chelsea Marr zatiaľ nie je tak známa ako brazílska dvojníčka Megan Fox a na Instagrame má zatiaľ "len" 50 tisíc pozorovateľov, no jej prirodzená a vierohodná podoba na Angelinu sa už prediera internetom rýchlosťou blesku, preto prvé pracovné ponuky na seba pravdepodobne nenechajú dlho čakať. 

 

 

 

 

Zdroj: instagram