Tento kanadský študent menom Mina Gerges sa rozhodol trošku ozvláštniť svoj Instagramový profil napodobňovaním známych póz a fotografií celebritných žien. Dokonca si vyrába také isté kostýmy, aké majú jeho obľúbenkyne na fotkách, ale aby v tom bolo pridanej trošku recesie, tak na ne používa napríklad vrecia na odpadky či sprchové závesy. 

Tomuto jeho zvláštnemu koníčku (či úchylke?:)) sa hneď dostalo pozornosti a Mina má na Instagrame už niečo cez 134 tisíc fanúšikov! Na napodobnenie si väčšinou vyberá tie najkontroverznejšie fotografie a medzi jeho najobľúbenejšie obete patria nepochybne sestry Kardashianky, Nicky Minaj či Miley Cyrus ale nepohrdne ani takou Beyoncé. Jeho napodobňovanie záberov týchto slávnych žien začalo spočiatku amatérsky a kanadský študent ani len netušil, že sa z jeho záľuby stane tak populárna záležitosť. 

Nepochybujeme, že sa nad jeho fotografiami poriadne zasmejete, nás teda pobavili. No na druhú stranu, keď sa pri pohľade na niektoré z jeho výtvorov zamyslíte, nepríde Vám trošku znepokojujúce ako dokonale sa mu darí celebrity napodobňovať? :)

 

 

 

 

Zdroj: bp