Your actual location can be set by clicking to map below or searching the city here:

Log in

alebo

forgotten password?

Don't have account?

Sign up

DETAIL AKCIE - MELODY FESTIVAL 2016

Piatok - 22.07.2016
Obrazok ( plagat ) udalosti

Melody Festival 2016

22.07.2016 19:00 - 23.07.2016 05:30
Zbyňov, Športová, Zbyňov
Festival / Hudobný
Obrazok ( plagat ) udalosti

Jeden z popredných tanečných festivalov na severnom Slovensku sa chystá na svoj druhý ročník! Najlepší slovenský DJs, Live Painting - Grafity show, Pure Junk chillout zóna, Red Bull party stan a množstvo atrakcií čakajú na teba. Nenechaj si ujsť party tohto leta -> MELODY FESTIVAL 2016.


 


MELODY DJs
DJ EKG
DJ EMTYDEE
Martin Frost
Martin Cehelsky
DJ Elsy
Drahosh
DJ GOMBO
MiTH White


 


Kúp si lístok, sleduj náš Facebook a hraj o skvelé ceny ->
https://www.facebook.com/MelodyFestival


 


Melody Instagram ->
https://www.instagram.com/melodyfestival


 


 


 


►ORGANIZAČNÉ INFORMÁCIE


 


►AREÁL
Melody Festival sa bude odohrávať v uzavretom areáli futbalového ihriska obce Zbyňov pri Rajeckých Tepliciach. V deň eventu budú umiestnené smerovacie tabule aj zo strany Rajec aj Rajecké Teplice. Začiatok akcie bude o 19:00 koniec 5:30.


 


►DOPRAVA, PARKOVANIE
Parkovisko bude umiestnené v areáli festivalu za polatok 1€. PROSÍME vodičov neparkovať na ulici Športová, ktorá vedie od hlavnej cesty ku areálu a tým blokovať plynulý prejazd ostatných aut. Parkovisko má kapacitu pre všetkých náštevníkov.
Ku bráne festivalu budú mať prístup vozidlá Taxi služby UK TAXI - 0908 910 910, vozidlá budú pristavené aj pri odchode z areálu.


 ►VSTUPENKY, VSTUP, IDENTIFIKÁCIA A POKYNY
Pri vstupe prebieha kontrola pravosti vstupenky cez čítačku čiarového kódu (prosíme návštevníkov aby nezverejňovali svoj čiarový kód a tak isto vstupenky zakúpili len na naších oficiálnych predajných miestach a tým sa vyvarovali kúpe falšovanej vstupenky. Do areálu budú mať prístup len osoby staršie ako 15 rokov. Náhodné kontroly identifikácie prebiehajú počas trvania festivalu v celom areáli. Každý návštevník dostane po zaplatení vstupného náramok – identifikáciu návštevníka, ktorý mu bude založený na zápästie. Identifikáciou je potrebné sa preukázať pri vstupe na festival i pri vyzvaní bezpečnostnou alebo usporiadateľskou službou v jeho priestoroch. Identifikáciu považujte za ceninu, pri strate nie je opätovný vstup umožnený. Návštevníci bez náramku budú vyvedení z areálu, vo vlastnom záujme preto svoje náramky neposkytujte iným osobám. Za stratu, poškodenie, prípadne krádež identifikácie je zodpovedný návštevník. Vstup do areálu festivalu je na vlastné riziko. Organizátor nie je zodpovedný za straty, krádeže, prípadne zranenia z nedbalivosti alebo straty cennosti z áut. Preto vás prosíme aby ste dbali na seba a svoje zdravie ale tak isto aj na ostatných účastníkov. Organizátor taktiež nie je zodpovedný za prípadne zrušeniu eventu z dôvodu zlého počasia alebo iných nepriaznivých podmienok. Zmena program taktiež vyhradená.


 


► ZÁKAZY
Je prísne zakázané vnášať do priestoru konania akcie sklené nádoby a fľaše, pyrotechnické predmety, otvorený oheň, zbrane, predmety ohrozujúce bezpečnosť, akékoľvek drogy alebo vlastné nápoje. Pri vstupe do areálu bude každý návštevník podrobený kontrole.


 


 

Organizer - MELODY Events
zobraziť profil

Fotografie

fotogalérie
DISCUSSION / COMMENTS
empty yet