Your actual location can be set by clicking to map below or searching the city here:

Log in

alebo

forgotten password?

Don't have account?

Sign up

DETAIL AKCIE - FRIDAY MASS OPEN AIR 2020 PART 2

Piatok - 28.08.2020
Obrazok ( plagat ) udalosti

FRIDAY MASS OPEN AIR 2020 PART 2

28.08.2020 18:00 - 29.08.2020 06:00
Kúpalisko Sunny Martin, na Bystričku, Martin
Festival / Hudobný
Obrazok ( plagat ) udalosti

Pokračujeme druhou časťou festivalu v závere leta!

Mnohí ste nariekali, pretože ste sa nemohli dostať dnu, kvôli obmedzenej kapacite 1000 ľudí a práve preto sme sa rozhodli ešte tento rok zorganizovať druhé pokračovanie tejto krásnej žúrky!

Festival Friday Mass Open Air je už tradičnou každoročnou oslavou začiatku leta na martinskom kúpalisku. Je to stretnutie fanúšikov, kamarátov a DJov tanečnej elektronickej hudby. Počas svojej 6 ročnej existencie dáva festival priestor hlavne slovenským DJs, ktorí urobili pre našu scénu za tie roky veľa roboty a vybudovali ju do podoby akú ju poznáme dnes. Rovnako si myslíme, že domáci DJs majú u nás obrovskú podporu slovenského publika a preto staviame program hlavne na nich. Keď sme započali akciu nultým ročníkom v roku 2014, ani vo sne nás nenapadlo, že návštevnosť sa postupne stabilizuje na počte 2000 ľudí. Je to pre nás veľká satisfakcia, ale aj záväzok posúvať akciu, v rámci našich možností vpred.

Tešiť sa tento rok môžeš minimálne na:
- MAIN STAGE
- YOUNG DJs STAGE
- EDM / HOUSE / TECHNO /
- SOUND/LIGHTS/FX

Festival #FMOA je svojou atmosférou najvzrušujúcejší event tohoto typu v žilinskom regióne a práve preto bude aj tento rok našim cielom odpáliť začiatok letných prázdnin veľkolepo a stretnúť sa v duchu nášho starého hesla: MUSIC IS THE MESSAGE LOVE IS THE ANSWER...kde tanečná hudba spája všetkých ľudí bez rozdielu...

Organizer - Music is the message o.z.
zobraziť profil

Fotografie

fotogalérie
DISCUSSION / COMMENTS
empty yet