V novom filme The Circle si po boku Toma Hanksa mala zahrať Alicia Vikander z filmu Ex Machina. Napokon dala prednosť Mattovi Damonovi vo filme Bourne 5, ktorý režíruje Paul Greengrass.

Tom Hanks v snímke The Circle nezostane sám. Podľa najnovších správ Vikander nahradila ďalšia mladá filmová kráska – Emma Watson. Tá už podpísala zmluvu.

The Circle je pôvodne literárne dielo od Davea Eggersa, ktoré sa stalo bestsellerom. Na filmové plátno ho prevedie režisér James Ponsoldt (SmashedThe Spectacular Now). Emma Watson stvárni úlohu mladej ženy, ktorá dostane prácu vo firme The Circle. Korporácia je zvláštna tým, že ponúka systém, ktorý spája do jedného celku rozličné veci v našich životoch – vrátane osobných emailov, nakupovania...Takýto systém vytvára jednu online identitu. V novej práci stretne Watson Toma Hanksa, ktorý stvárňuje postavu záhadného staršieho muža.   

Snímka The Circle vám ponúkne hlboké posolstvá o modernom svete a dobe internetu. Napriek tomu, že sa jedná o sci-fi žáner, filmové metafory sa dajú preniesť aj na náš súčasný svet. Film bude jednoznačne šokujúci a keď k tomu pridáme zaujímavé herecké obsadenie, diváci sa určite majú na čo tešiť. Zatiaľ je dátum vydania The Circle odložený na neurčito. 

zdroj: cinemablend wikipedia