Kylie MInogue sa objavila v magazíne Sorbet a nikto by neuhádol, že za podobizňou Marlene Dietrich sa skrýva práve ona. 46-ročná Austrálčanka priznala, že po práci šikovných rúk vizážistov sama seba nespoznala pri pohľade do zrkadla. Veď posúďte sami! Podobá sa Kylie Minogue na Marlene Dietrich?

"Originál" Marlene Dietrich vľavo. Pracovité ruky štylistov spravili svoje, ale svoj podiel na finálnom výsledku má aj Photoshop.

Prečo sa Kylie odhodlala na tento krok? Fanúšikovia veľmi dobre vedia, že ich speváčka rada šokuje. Tento krát je v tom skrytá aj určitá forma reklamy. Rodáčka z Austrálie na seba púta pozornosť kvôli koncertom na svetovom turné Kiss Me Once. Zo zákulisia prenikli správy aj o tom, že Kylie Minogue chystá nové skladby.

Kylie Minogue rada šokuje fanúšikov zmenou vizáže. Táto premena je pravdepodobne najdrastickejšia.

Kto je Marlene Dietrich?
Významná ikona filmového priemyslu vstúpila do šoubiznisu v 20tych rokoch minulého storočia. Rodáčka z Nemecka má aj svoju hviezdu na Hollywoodskom chodníku slávy. Dožila sa úctyhodného veku. Zomrela v máji roku 1992, keď mala 90 rokov. O niekoľko rokov neskôr ju označili za 9. najväčšiu hviezdu všetkých čias. 

zdroj: winq popsirens tvbythenumbers