Your actual location can be set by clicking to map below or searching the city here:

Log in

alebo

forgotten password?

Don't have account?

Sign up

DETAIL AKCIE - NEURO VISION - THE CLAMPS, KATHARSYS, PRIME DIRECTIVE, NEKS

Piatok - 18.10.2019
Obrazok ( plagat ) udalosti

Neuro Vision - The Clamps, Katharsys, Prime Directive, Neks

18.10.2019 21:00 - 19.10.2019 06:00
Klub Za Rampami, Piešťanská 1189/29, Nové Mesto nad Váhom
Koncert / Párty / Drum'n'bass
Obrazok ( plagat ) udalosti
Scroll down for info - see more ;)

Follow Street Madness Production
FB: https://www.fb.com/streetmadnessproduction
IG: http://bit.ly/streetmadness
Najnovšie mixy: https://soundcloud.com/streetmadnessproduction
────────────────────────────────────
Street Madness sa túto sezónu rozhodne nechystá poľaviť a prichystala si pre vás prvú slovenskú label night francúzskeho vydavateľstva, ktoré je domovom mnohých Áčkových interprétov. Do Klubu Za Rampami prinesieme jedinečnú atmosféru spolu so 4 zahraničnými headlinermi a jedným projektom, ktorý bude prezentovaný premiérovo a ich skladby sú na spadnutie, čo sa týka vydania aj ničenia tanečných parketov. A aby toho nebolo málo, Martin z Hypnosis bude oslavovať narodky, takže všetci budeme *ozjebaní na galoty ešte viac jak obvykle boa.

Pozvi priateľov na túto epickú francúzsku párty ???????? ????????????????
────────────────────────────────────
♛ The Clamps [fr] ♛ // Trendkill / Kosen / Heresy
https://soundcloud.com/the-clamps
♛ Katharsys [fr] ♛// Othercide / Barcode / FS recs
https://soundcloud.com/katharsys
♛ Neks [fr] ♛ // Othercide
https://soundcloud.com/neks1
♛ Prime Directive [fr] ♛ // Othercide [slovenská premiéra]
https://soundcloud.com/othercide-records

► Hypnosis // Street Madness
https://soundcloud.com/hypnosisakaaduntsmn
► RH+ // MethLab SK / Street Madness
https://youtu.be/zeyyw18L2O4
► Yeah!But? // Street Madness
https://soundcloud.com/yeahbut
────────────────────────────────────
Kedy - 18.10.2019
Kde - Klub Za Rampami, Trenčianska 1865/1 915 01
Vstup - prvých 50 kusov 8 € / potom 10 €
Štart - 21:00
Koniec - 06:00
Fotky od Micho
Grafika od Visual artist, Kuldar Leement
────────────────────────────────────
Partneri:
KLUB ZA RAMPAMI I dnb.zone I Basslife
────────────────────────────────────
Viac o účinkujúcich

The Clamps
Počiatky Julienovej produkčnej kariéry siahajú do 90tych rokov, kedy si preskákal žánrami ako Hardtechno, progressive trance či drumandbass. Možnosť vydať svoje počiny prišla vďaka vydavateľstvu Kosen kde si našli domov ako jeho sólové tracky tak spolupráce s Redject alebo NickBee. V roku 2015, po stretnutí s Prolixom, sa upísal pod jeho vydavateľstvo Trendkill, kde zakotvili úspešné tracky ako Social Disorder, Nerves alebo The Chase so speváčkou Tashou Baxter. Jeho hudbu taktiež podporili vydavateľstvá ako Invisible, Eatbrain, Titan, Impact music a mnoho ďalších. Taktiež sa mu podarilo presadiť sa v industrial hardcore scéne na vydavateľstvách ako Heresy, PRSPCT, alebo Karnage recs. Jeho aktuálny album Odyssey z roku 2018 skrýva mnoho klenotov, ktoré určite zaznejú spolu s novými nevydanými vecami.

Katharsys
Títo ľudia priniesli unikátny zvuk ohýbania 8čky plechu do drumandbassu a ich tracky rozozná každý po prvej sekunde. Príbeh Katharsys sa začal písať v roku 2001, kedy Hugo & Tom začali produkovať prvý drumandbasss inšpirovaný temným zvukom umelcov ako Technikal Itch, Kemal, Konflict či Dylan. Ich prvý release prišiel v roku 2004. Katharsys, z gréckeho slova "catharsys" znamená emocionálnu očista publika vo vzťahu k dramatickým hrám. Hlavným zámerom dua bolo priniesť vždy intenzívný zvukový dizajn, ktorý evokuje spomínanú zmenu či očistenie. Za ich kariéru môžeme ich tracky rátať v desiatkach a zakotvili s nimi na vydavateľstvách ako Habit, Guerilla, Sinous, Obscene, Barcode, Othercide či Forbidden Society recs. Na konte majú okrem mnohých EP, singlov či spoluprác 2 albumy Loudroom a Metallicity.

Neks
Maxim je mladý francúzsky nadšenec kvalitnej elektronickej hudby, čo vyústilo vo vytvorenie vlastného vydavateľstva Othercide v roku 2015, kde bolo k dnešnému dňu vydaných 25 počinov od umelcov ako Gancher & Ruin, Brainpain, COOH, Current Value, Freqax, MachineCode, DJ Hidden, Katharsys, L 33, Signs a mnoho ďalších. Maxime je taktiež hudobný producent; v talóne má množstvo nevydaných vecí či už sólových alebo s jeho projektami Prime Directive (Neks & Katharsys) alebo Delimit (Neks & DJ Hidden)

Prime Directive
Prime DIrective je spoločný projekt Neks & Katharsys. Operujú na pomedzí žánrov ako indutrial, hardcore či drumandbass. Majú pripravené nové skladby, ktoré čakajú na vydanie na Othercide či ďalších vydavateľstvch. Tento projekt vystúpi na Slovensku premiérovo.
Organizer - Klub Za Rampami
zobraziť profil

Fotografie

fotogalérie
DISCUSSION / COMMENTS
empty yet