Your actual location can be set by clicking to map below or searching the city here:

Log in

alebo

forgotten password?

Don't have account?

Sign up

DETAIL AKCIE - EUSEBIO LIVE & LATINO PARTY SUPPORT DJ EL PADRE

Piatok - 12.10.2018
Obrazok ( plagat ) udalosti

Eusebio LIVE & Latino PARTY support dj El Padre

12.10.2018 21:00 - 13.10.2018 03:00
Klub Za Rampami, Piešťanská 1189/29, Nové Mesto nad Váhom
Koncert / Párty / Latinskoamerická hudba
Obrazok ( plagat ) udalosti
Famózny, vždy usmiaty a veselý kubánsky spevák EUSEBIO premiérovo zavíta do nášho klubu, aby sa postaral o poriadnu dávku temperamentu svojim LIVE vystúpením.
V piatok 12. októbra bude znieť v klube LATINO hudba, o čo sa postará domáci Dj El PADRE, ktorý to spolu s Eusebiom roztočí na plné obrátky a Vy sa pripravte na tú najlepšiu LATINO PARTY široko ďaleko. 
Eusebio nevynechá známe hity, na ktorých spolupracoval s djom a producentom PETROM PANNOM ! 
Na vstupe nebude chýbať welcome drink na poriadny štart - CAPTAIN MORGAN a pre dievčatá malé prekvapenie :-) 
Tešíme sa na váš dress code - dámy, vyťahujte pestrofarebné sukne, páni košele - bude horúco po celú noc ! ! ! 

ZDIEĽANÍM a PODPORENÍM tohoto projektu akoukoľvek formou dosiahneme neopísateľnú atmosféru 
Zkopíruj odkaz na event :: https://www.facebook.com/events/2012599229030073/
vlož na svoju nástenku a POZVI čo najviac svojich kamošiek a kamošov .

♥ Tešíme sa na Vás ❤️

Special quest :: Eusebio
Music by :: DJ el PADRE official
Date :: piatok / 12. október 2018

Welcome drink :: Captain Morgan

!!! Nefajčiarsky klub !!!
!!! Dresscode vítaný !!!

Vstup / Entry :: 5 €
-----------------------------------------------------------------------------------------
::: EUSEBIO :::
...sa narodil v hudobníckej rodine v meste Camagüey na Kube. Jeho otec bol spevákom v jednom z najznámejších kubánskych orchestrov – Maravilla de Florida. Od útleho detstva tak vyrastal v úzkom kontakte s hudbou. Spev vyštudoval pod vedením sólistov Kubánskej Národnej Opery Manuela Penu a Olgy Diaz na konzervatóriu v hlavnom meste La Havana. Po skončení štúdia pôsobil istý čas ako sólista, vystúpil na viacerých festivaloch i v show „Buscando el sonero“, vysielanej kubánskou televíziou.
Ponuky na spoluprácu zo strany rôznych hudobných zoskupení ako aj možnosť vycestovať a šíriť čaro kubánskej hudby mimo vlasti, ktorú mu tieto sľubovali, ho nakoniec zlákali, a tak sa zo sólistu stal tímový hráč. Ako spevácky líder sa nakoniec usadil v septete Monte Rey, s ktorým, nahral na Kube dva albumy a v rámci zahraničného turné sa predstavil aj publiku vo Venezuele, Španielsku, Francúzsku, Grécku či Rakúsku. Koncom roku 2006 nadviazala skupina spoluprácu s populárnou belgickou formáciou Los Callejeros, z ktorej vzišla spoločná nahrávka, „Cara o moneda“, na ktorej sa Eusebio podieľal nielen spevácky, ale aj autorsky. A o rok neskôr už Eusebio v rámci Monte Rey spieval slovenskému publiku. Kapela tu totiž získala dlhodobé angažmá.
Po skoro dvoch rokoch sa formácia rozpadla a pre Eusebia sa začala nová kapitola. Aklimatizovaný a dlhú dobu poháňaný túžbou vrátiť sa k sólovej dráhe, sa na ňu opäť vydal. Tentokrát však tisíce kilometrov od svojej domoviny…
V súčasnosti pôsobí tento charizmatický spevák a showman na Slovensku i v Českej republike. Vystupuje na rôznych kultúrnych a spoločenských podujatiach, ale aj súkromných a klubových parties. Jeho repertoár je nabitý horúcimi tanečnými latino rytmami ako salsa, reggaeton, merengue, cha cha cha, latino pop, merengueton či electro latino. Česko-slovenskému publiku tak sprostredkúva originálny zážitok – privádza ho do varu prostredníctvom show, ktorej popri strhujúcich rytmoch pridáva na jedinečnosti jemu vlastné hudobné cítenie a interpretácia plná temperamentu, hravosti, pozitívnej energie a tanca.
Brány k vlastnej tvorbe otvoril Eusebiovi rok 2014, kedy nadviazal spoluprácu so slovenským producentom Petrom Pannom. Po piatich videosingloch, ktoré postupne verejnosti predstavili, vydali 22.3.2017 spoločný albumu „La Farándula“ (viac sa dočítate v sekcii novinky)
Okrem práce na debutovom albume nemal Eusebio núdzu ani o nevšedné spolupráce s inými interpretmi. V roku 2010 si ho ako hosťa na album Presente! opäť prizvali belgickí LOS CALLEJEROS. O dva roky nahral spolu so slovenským raperom ČISTYCHOVOM song „Locuras“, ktorý vyšiel na jeho albume Sin Límite. V roku 2015 ho spojila skladba „Ver“ s ďalším slovenským raperom KALIM, na konto si tak pripísal hosťovačku na albume Nikto, v roku 2016 vydal s producentom MAIREEM videosingel „Vamos“ a koncom roku hosťoval na albume Hra rapera SUVERENA v skladbe „Boh je DJ“
-----------------------------------------------------------------------------------------
Organizer - Klub Za Rampami
zobraziť profil

Fotografie

fotogalérie
DISCUSSION / COMMENTS
empty yet