Aktuálnu polohu nastavíte kliknutím do mapy nižšie, alebo vyhľadaním mesta/obce tu:

Prihlásenie sa

alebo

ste zabudli heslo?

DETAIL AKCIE - EAST ATTACK 2018 , BRUTE , PERVERSITY , MORDUM

Sobota - 20.10.2018
Obrazok ( plagat ) udalosti

East Attack 2018 , Brute , Perversity , Mordum

Začiatok: 20.10.2018 19:00
Koniec: 20.10.2018 23:00

Popis


Po fantastickom koncerte v Collosseu sme sa spolu s týmito skvelými kapelami rozhodli urobiť s East Attack niečo ako turné a priniesť showku kapiel Mordum, Perversity a Brute aj do iných miest na Slovensku a možno aj za jeho hranice. Tento rok sa East Attack 2018 uskutoční v Novom Meste nad Váhom v miestnom klube Za Rampami.

Všetky tri kapely naša scéna veľmi dobre pozná a všetky sa na koncertoch tešia veľkej obľube. Majú svoju masívnu silu a ich vystúpenia bývajú lákadlom aj pre väčšie vzdialenosti. Predsa len všetky patria na deathmetalovú špičku Slovenskej scény. Všetky tiež majú vydané svoje albumy, ktoré dúfam tí najvernejší majp pomaly zodraté. Nie je najmenší dôvod sa na EAST ATTACK 2018 netešiť a preto všetkých na túto akciu srdečne pozývame.

Vstupné: 5€

MORDUM
https://www.facebook.com/mordumsk/
PERVERSTITY
https://www.facebook.com/perversityband/
BRUTE
https://www.facebook.com/brute.esdm/

Každému šíriteľovi ďakujeme za podporu, zdieľanie, pozývanie a predo všetkým za aktívnu účasť. Pre priebežné ďalšie info sledujte túto udalosť.

Koncert / Párty / Metalová hudba

Klub Za Rampami, Piešťanská 1189/29, Nové Mesto nad Váhom

ZOBRAZIŤ KLUB
Kultúrny priestor ZA RAMPAMI disponuje širokým zameraním. Vznikol v roku 2012 zásluhou mladých nekonvenčných ľudí, ktorí spojili svoje skúsenosti, nápady, prostriedky a vytvorili priestor, ktorý sa okrem  kvality vyznačuje aj flexibilitou, umožňujúcou širokú škálu podujatí. Koncerty, karnevaly, výstavy a podujatia rôzneho charakteru, či kultúrneho zamerania. Poskytuje možnosť prezentácie umelcov každého smeru, komerčných i nekomerčných. Klub je vybavený hudobnou technikou podľa štandardov, vyžadovaných hudobnými profesionálmi.

organizátor - Klub Za Rampami

zobraziť profil

Prehľad zúčastnených

zatiaľ nikto

Prehľad fotografov

zatiaľ nikto

Fotografie

fotogalérie

DISKUSIA / KOMENTÁRE

zatiaľ prázdna